לקוחות יקרים, חשוב שתדעו שאנו עובדים לפי הנחיות משרד הבריאות, וממשיכים לעבוד במתכונת רגילה. בתקווה לימים בריאים יותר ושקטים…רשת ברוקר נדל"ן, קודם כל שירות.
לקוחות יקרים, חשוב שתדעו שאנו עובדים לפי הנחיות משרד הבריאות, וממשיכים לעבוד במתכונת רגילה. בתקווה לימים בריאים יותר ושקטים…רשת ברוקר נדל"ן, קודם כל שירות.

אודות רשת ברוקר נדל"ן

עושים את זה נכון

מכירות בתקופת הבלעדיות 90.2%

רשת ברוקר נדל"ן, הינה רשת תיווך ושיווק הנדל"ן האיכותית והמתקדמת ביותר בישראל, והיא מאגדת כ-80 סוכנויות נדל"ן ומשרדים עצמאיים בפריסה ארצית. כל הסניפים בברוקר עומדים בסטנדרט ברוקר.

0%
לקוחות מרוצים
את רשת ברוקר נדל"ן ייסד היזם ומומחה הנדל"ן בן סולומון, שגם חיבר את רב המכר "נדל"ן לכולם" שנמכר ברשתות הספרים המובילות, סטימצקי וצומת ספרים. לבן סולומון יש ניסיון של כעשור בתחום הנדל"ן, וניסיון עשיר בכל תחומי הליבה הקשורים בשיווק נדל"ן, קופירייטינג, אסטרטגיות שיווק, טכנולוגיות תוכן מתקדמות ומכירות.
את שירותו הצבאי, בן עשה ביחידות טכנולוגיות מובחרות אשר הקנו לו ידע רב
בכל הקשור במחשוב, דיגיטציה, וסייבר 
שאותו הוא מביא איתו לעולם הנדל"ן.
בנוסף לכך, בן מתמחה בהנדסת מוצרי מידע מרמת הרעיון ועד השיווק והמכירה בפועל.

 

 

 

Created with Fabric.js 1.7.22

הלידה של ברוקר

ברוקר נולדה בשנת 2016 לאחר 5 שנות מחקר אינטנסיביות בהם מייסדי הקבוצה חקרו אלפי מתווכים ואלפי לקוחות בשביל להגיע לנוסחה המזוקקת שנקראת "רשת ברוקר נדל"ן".

Created with Fabric.js 1.7.22

משרדים

כל משרד שהינו חבר ברוקר הוא מעל שלוש שנים בתחום הנדל"ן, ברשותו משרד פיזי, בעל עוסק מורשה, רישיון תיווך פעיל.

Created with Fabric.js 1.7.22

הסוכנים

כל משרד מחוייב להעסיק סוכנים במשרה מלאה בלבד, מבלי לשלב עוד 20 עבודות מהצד, מינימום ביצוע עסקאות בכל שנה קלנדרית, המשרדים מתקדמים ודיגטליים.

Created with Fabric.js 1.7.22

בקרת איכות

בקרת איכות השירות - בברוקר ישנה מחלקה שלמה שמטפלת בבקרה ובאיכות השירות, על כל תקלה שלא תהיה, או סתם כי מתחשק ללקוחותינו לפרגן.

חטיבות מקצועיות ברשת ברוקר נדל"ן

החטיבות המקצועיות שלנו יתנו לכם את השקט בכל שלב בו אתם נמצאים. מעוניינים להשקיע בכל אזור בארץ? אנו נעזור לכם עם זה. מעוניינים לבדוק היתכנות של פינוי בינוי/תמ"א 38 באזור שלכם? בבניין שלכם? תוכלו לפנות למומחים שלנו בכל שאלה שתעלה, ואנו נשמח לעזור.

ברוקר שיווק נדל"ן יד 2

מעל 100 נקודות שירות איכותיות בישראל . ליבת העסקים שלנו היא תיווך ושיווק נדל"ן, ואת זה אנחנו יודעים לעשות ברמות הגבוהות ביותר. כל הסניפים והחברים אצלנו ברשת ברוקר נדל"ן עומדים בסטנדרטים מאוד מחמירים של שירות ומקצועיות.

ברוקר התחדשות עירונית

ענף שכל כולו התחדשות עירונית. לרשת ברוקר נדל"ן יש ניסיון וידע בניהול מתחמים של התחדשות עירונית, והענף הנ"ל הוא כל מה שצריך בהתחדשות עירונית. הצוותים המקצועיים שמטפלים בהתחדשות עירונית ברשת ברוקר נדל"ן חולשים על עשרות תחומים : אדריכלים, מהנדסים, מעצבים, אנשי מימון וכספים, מפקחים, עורכי דין.

ברוקר השקעות נדל"ן

מחלקה שכל כולה משקיעים למגורים. כמות המשקיעים שאנו מטפלים בה מידי שנה שוברת שיאים מידי שנה, לכן הקמנו מחלקה שלמה שמטפלת רק בזה. המומחים שלנו מבינים השקעות, חיים השקעות והם משקיעים בעצמם.

ברוקר פרויקטים ומסחר

שיווק פרויקטים חדשים בהיקפים קטנים וגדולים בשיתוף פעולה של עשרות משרדי ברוקר מכל הארץ. בחטיבה הזו אנו מטפלים גם בנכסים מסחריים מניבים משלל נישות : משרדים, שטחי מסחר, קניונים, בתי מלון, חנויות, מסעדות. ברשת ברוקר נדל"ן אנו מציעים שירותי שיווק ומכירה גם לנכסים אשר לא בבעלות ישירה של השוכר. "מכירת מוניטין". אם יש לך פיצרייה/ פלאפלייה/ עסק שאתה מעוניין למכור, דבר איתנו.

מכללת רשת ברוקר נדל"ן

האקדמיה של ברוקר , מכללה לקהל הרחב שנוגעת בתחומי הנדל"ן השונים לסטודנטים הרבים. בברוקר ישנה מכללה דיגיטלית אשר משווקת קורסים דיגיטליים במגוון תחומים : משכנתאות ליועצי משכנתאות, משכנתאות ליועצי נדל"ן, קורסים בהשקעות נדל"ן, קורסים מתחום ההנדסה, קורסים בהתחדשות עירונית, שיווק דיגיטלי ועוד.

רשת ברוקר נדל"ן בקהילה

ברוקר מאמינה שבשביל לקבל צריך קודם כל לתת, לכן היא משקיעה משאבים רבים לטיפוח הסביבה וחיזוק החינוך באוכלוסיות מוחלשות, ע"י הרצאות ופעילויות של חברי הקבוצה, איסוף תרומות, הפרשת אחוזים מכל העסקאות, שיפוץ ושיפור כניסות בהתנדבות, ליווי ניצולי שואה ללא עלות דרך פרויקט "גיבורים", ליווי "פרויקט קשת - ליווי משפחות אומנה צבעוניות" ועוד.

תרומה לקהילה - מחזירים לקהילה ומכל הלב

רשת ברוקר נדל"ן מאמינה שבשביל לקבל צריך קודם כל לתת, לכן
אנו משקיעים משאבים רבים לטיפוח הסביבה, חיזוק החינוך, עידוד וחיזוק אוכלוסיות מוחלשות,
ע"י הרצאות ופעילויות של חברי הקבוצה, איסוף תרומות, הפרשת אחוזים מכל העסקאות ברשת ברוקר נדל"ן, שיפוץ ושיפור כניסות בהתנדבות, ליווי ניצולי שואה ללא עלות דרך פרויקט "גיבורים", ליווי "פרויקט קשת – ליווי משפחות אומנה צבעוניות" ואימוץ עמותת "ידידים" שתומכת בילדים ונוער בסיכון. 
תוכלו לקרוא עוד בעמוד בחזרה לקהילה ולראות לאילו עמותות תוכלו לתרום דרכינו בכל עסקה איתנו.

מובילים באיכות

ראשונים בנדל"ן.

בכפר הגלובלי בו אנו חיים אין לדעת מהיכן יגיע הלקוח, אולי צרפת? ברזיל? ארה"ב? איטליה? גרמניה? רוסיה? אנחנו חברים בגלובל צ'מבר העולמית ומנהלים ענף שיווק ותיווך הנדל"ן בישראל

אנו היחידים שיש ברשותם אפליקציה בעלת בינה מלאכותית, אפליקציה שיודעת להתאים את אלפי הקונים שמוזנים במערכת מידי יום לנכסים שאנו משווקים.

חברי רשת ברוקר נדל"ן הם היחידים שקיבלו את תו איכות ברוקר באתר מדלן, מה שמבטיח לכם איכות גבוהה ועמידה בסטנדרטים קשיחים של שירות ומקצועיות.

ברשת ברוקר נדל"ן אנו מבינים את החשיבות של שליטה בכמה שפות על מנת להעניק ללקוחותינו שירות זמין ויעיל ובשפה שלהם.

ברשת ברוקר נדל"ן אנו מובילים בתוכן איכותי. הספר "נדל"ן לכולם" שכתב בן סולומון, מוביל את קטגורייית הנדל"ן בישראל. חוץ מספרים, יש לנו עשרות מדריכים בנושאים השונים אשר מרכיבים את עולם הנדל"ן/ קורסים דיגיטליים/ ועוד.

ברשת ברוקר נדל"ן אנו מאמינים בשיתוף פעולה פורה בין כל הסניפים החברים ברשת. בעזרת האתר שלנו אנו מצליחים לבצע עסקאות 24/7 ובכל הארץ.

לרשת ברוקר נדל"ן, ישנה מכללה דיגיטלית עשירה בתכנים מקצועיים. אם אתם נמנים מבין לקוחותינו, תיהנו מהרבה מאוד תכנים מקצועיים שיסייעו לכם בקבלת הההחלטות הקשות. בקשו מהברוקר שמטפל בכם והוא ישמח לשלוח לכם את התוכן הרלוונטי לכם.

היינו בכל תחנות הרדיו האזוריות ודיברנו נדל"ן – רדיו תל אביב, רדיו דרום בבאר שבע, רדיו צפון, הרדיו הבינתחומי.

היום לא די לשווק בלוחות המודעות באינטרנט או בפייסבוק. אנשים לא אוהבים שמוכרים להם. לרשת ברוקר נדל"ן יש פודקאסטים איכותיים שמדברים נדל"ן בגובה העיניים.

לפני שלקוחות ניגשים לרכוש, הם צריכים לעבוד דרך יועצי משכנתאות. ברשת ברוקר נדל"ן בנינו מחלקה איכותית וענפה שכל כולה טיפול בלקוחות שמעוניינים לרכוש נכסים, לקוחות שרוצים שנלווה אותם בתהליך המורכב של לקיחת או מחזור המשכנתא.

מנהלי אזור

מנהלי האזור ברשת ברוקר נדל"ן, הם הכוח שמחבר אותנו לשטח המקומי.
חשוב לנו שהמנהלים שתדברו איתם יהיו כאלה שיכירו את השטח שאותו הם מנהלים.
אם החלטנו על "מנהל אזור צפון" אז תמיד זה יהיה מומחה שגדל באזור הצפון, עובד בו,
חי ונושם אותו. ברור לנו שהשפה בצפון שונה מהשפה במרכז ששונה מהשפה בדרום,
ובדיוק מהסיבה הזו, אנשי המקצוע שנבחרים ברשת ברוקר נדל"ן לתפקידי הניהול
 השונים הם אנשי מקצוע שחיים את השטח המקומי ומחוברים אליו בכל ליבם.

ברשת ברוקר נדל"ן, תמיד יהיה מי שיקשיב לכם, ברוקר, קודם כל שירות.

Created with Fabric.js 1.7.22

אנשי שטח

אם אמרנו משהו, זה תמיד מגיע מהשטח ולא מכתבות שקראנו באינטרנט.

Created with Fabric.js 1.7.22

לתת לפני הכל

לא משנה אם מדובר בתרומה לקהילה או טיפול בלקוחות, נשתדל תמיד לתת יותר.

Created with Fabric.js 1.7.22

איכות הסביבה

אנו חוסכים למעלה מ 200 טון אשפה מידי שנה על ידי הסברה וחינוך נכון.

דברים שאומרים עלינו - טעימה קטנה בווידאו (לחצו)

אמיר רוזנבליט (מוכר נכס) - דובר אונב' בן גוריון באר שבע

נגן וידאו

כוכבי ימיני - משקיע (רוכש נכס)

נגן וידאו
Call Now Button
error: אזור מורשה
he_IL

התחברות לאתר

מחשבון תשואה

מחשבון משכנתא

מחשבון הון עצמי

מחשבון תחשיב רכישה