איתך אחותי - למנוע אלימות מראש

את איתך אחותי הקים בן סולומון לאחר מספר אירועים שהיו מכוננים מבחינתו. המטרה של המיזם החברתי החשוב הזה היא לעורר שיח מתמשך על מיגור האלימות בשביל לגדוע את האלימות כלפי נשים עוד לפני שהיא מתפרצת.

חזון ומטרות מיזם "איתך אחותי"

“איתך אחותי” הוא מיזם חברתי טכנולוגי שהוקם על ידי בן סולומון מייסד רשת ברוקר נדל”ן לאחר שנתקל בלקוחה אשר עברה התעללות נוראית לאורך שנים. בזמן שבן לקח על עצמו את הטיפול באותה לקוחה הוא מנה את הכשלים העיקריים בדרך הבירוקרטית שנתקל בה ויחד עם צוות מתנדבים רקם רעיון פשוט וישים שבעזרתו מתנדבות מטפלות בנשים שזקוקות לסיוע במגוון נושאים. למדו על המיזם באתר “איתך אחותי” ונשמח שתצטרפו

שבכל אקדמיה, בתי ספר, גנים ינתנו כלים התנהגותיים לטיפול בתופעת האלימות. אלימות היא דבר שיש לצפות מראש ולמנוע מראש, ואת זה עושים עם הרבה חינוך ומודעות לעניין, לא להוריד את הנושא הזה מסדר היום. אנו נכניס את זה להרצאות, לכנסים, ספרים, כתבות, מאמרים, פוסטים וכל מה שישאיר את הנושא הזה מעל פני השטח.


אנו נכניס את מיזם “איתך אחותי” למאות ארגונים עסקיים, ומשם זה יחלחל לשטח. אם נשאל באופן רנדומלי 100 ילדים ונערים איך הם מתמודדים במקרה של איבוד שליטה 95% מהם לא ידעו לענות ול99% מהם לא יהיו את הכלים הנדרשים לעמוד מול התקף הזעם בצורה רציונאלית. אנחנו מגדלים דורות ללא השכלה בעניין ואז מתפלאים איך יש חרמות בבתי ספר, ואיך יש אלימות נגד נשים. שינוי לא קורה מעצמו, צריך להניע אותו וזה תפקידנו, להניע ולהתניע.


בעידן שלנו, בהתאמת המסרים לקהל הרלוונטי, נוכל להוריד את האלימות באופן דרמטי. נתאים את המסרים במגוון דרכים : אם על ידי ידוענים, אתרי אינטרנט, רשתות חברתיות ועוד.

מענה ישיר בכמה שפות מבלי להמתין על הקו דקות ארוכות, אנו יודעים כמה כל של שניה היא כמו נצח. המתנדבות והמתנדבים שלנו יהיו זמינים עבור הפונות 24/7.

לאחר בדיקות מרובות שעשינו עם נשים שסובלות מאלימות הבנו שאחת הבעיות הנפוצות היא “פחד מבירוקרטיה דיגיטלית”. עד כמה שגוגל עבור רובנו הוא חממה של מידע וידע יש נשים שעבורן זה יוצר בלבול מאוד גדול, לכן מאות עסקים שמים “יד דיגיטלית אחת” בשביל להנגיש את הנושא וכמה שיותר. לחצו לעסקים נגד אלימות

הפלטפורמה שהקמנו בה את מיזם איתך אחותי עכשיו היא אתר מאוד פשוט לתפעול ונגיש גם לבעלי מוגבלויות, עשינו טסטים למאות נשים ומתוך “למידת המשתמש” בנינו משהו שיהיה קל לתפעל. אנו נמשיך להשתפר בעניין הנגישות.

אנו מאמינים ששינוי אמיתי חייב לעבור במסדרונות האקדמיה ,מערכות החינוך הפורמליות וכמובן בתקשורת. אנו נפיץ את הערכים של “איתך אחותי” בגופים הנ”ל, בשביל שיום אחד נקום לבוקר חדש שבו נשים לא מרגישות מאוימות ונרצחות על לא עוול בכפן.

רוצים ללמוד עוד על המיזם?

error: אזור מורשה רשת ברוקר

מחשבון תחשיב רכישה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון הון עצמי

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון משכנתא

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון תשואה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון מס רכישה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

רוצים לקבל מידע מעניין על נדל"ן ששווה הרבה כסף?

הצטרפו לעשרות אלפי חברות וחברים שנחשפים למגזין שלנו, הירשמו עכשיו:

הברוקר עדיין לא חידש את רשיונו...

בודק נתונים...

ברוקר מאומת - בטוח לעשות עסקה!