בחזרה לקהילה,

למי תרצו לתרום?

ברשת ברוקר נדל"ן אנו עושים מאמצים גדולים על מנת לתרום מכל עסקה למספר עמותות בתחומים שונים בשמם של לקוחותינו. לאיזו עמותה אתם מתחברים? העמותות שמופיעות בעמוד זה הן עמותות אשר עושות מעל ומעבר עבור הקהילה, חלק מהחברים ברשת ברוקר נדל"ן אף מתנדבים בחלק מהעמותות המדהימות הללו, באם תרצו לתרום לעמותה אחרת, נשמח לתרום בשמכם, לתרומה יש הכוח העצום לפתוח את הלב ולחבר מליוני אנשים לאותה המטרה – להפוך את הכדור שלנו, ליפה וטוב יותר.

עמותת ידידים

ארגון ידידים פועל החל משנת 1991 בקרב ילדים, בני נוער וצעירים במצבי מצוקה וסיכון. ידידים הינו ארגון מתנדבים ארצי שהוקם במטרה לפעול למען הנוער והחברה בישראל. כיום מהווה ארגון ידידים את אחת העמותות הגדולות בישראל לסיוע ותמיכה לבני נוער וילדים עולים וילדים ונוער בסיכון. הארגון מסייע ותומך בכל שנה בכ-3,000 ילדים ובני נוער ברחבי הארץ באמצעות צוות המורכב מכ-3,500 מתנדבים (סטודנטים ובני נוער) וכ-120 רכזים...

איחוד והצלה

מתנדבי “איחוד הצלה” מגישים סיוע רפואי לחולים ולפצועים הזקוקים לטיפול וסיוע רפואי מיידי. המתנדבים פזורים בתוך אוכלוסיית ישראל בכל עיר, שכונה ורחוב. הם מגיעים מכל שכבות האוכלוסייה בישראל: יהודים, ערבים, חילונים, חרדים, גברים ונשים. כאשר חלקם פעילים בארגון במסגרת "השירות האזרחי". מתנדבי איחוד הצלה לא גובים תשלום על הטיפול בחולים ופצועים, הם פעילים 24 שעות ביממה, 365 יום בשנה, כולל שבתות וחגים.

פתחון לב

ארגון פתחון-לב הינו ארגון א-פוליטי וללא כוונות רווח, שנוסד ב- 1998 ופועל לשבירת מעגל העוני הבין-דורי בישראל. הארגון מסייע למעל כ- 160,000 נפשות מדי שנה ללא הבדל מין, דת, גזע, מוצא או לאום. בזכות המתנדבים שלנו, המהווים את הרוח החיה של הארגון, אנו מקיימים קשר ישיר וקבוע עם מקבלי הסיוע שלנו על מנת שנוכל להתאים פתרונות מיידים לכל בעיה שעולה מן השטח. “חוק פתחון-לב למאבק בעוני” ניסיוננו רב השנים בשטח...

פרויקט גיבורים

פרויקט "גיבורים" הוא פרויקט חברתי ששואף לתת מענה לאלה שאין להם בתחום הנדל"ן. ניצולי שואה, קשישים ובעלי מוגבלויות חריפות שאין ביכולתם למכור את ביתם בכוחות עצמם. השאיפה היא לעזור בכל הנוגע בתחום הנדל"ן, כרגע ההתמקדות היא בשכר טרחה של יועצי הנדל"ן - כל יועץ נדל"ן תחת פרויקט "גיבורים" לא יגבה שכר טרחה מצד מוכר דירה שעונה על הפרמטרים שצוינו לעיל המתנדבים - יועצי הנדל"ן נבחרים בקפידה.

*המידע על העמותות נלקח מאתר העמותות. את ההמלצות על העמותות קיבלנו מהשטח, ממתנדבים, תורמים. התרומה היא לא חובה, היא בגדר המלצה.