בחזרה לקהילה,

למי תרצו לתרום?

ברשת ברוקר נדל”ן אנו עושים מאמצים גדולים על מנת לתרום מכל עסקה למספר עמותות בתחומים שונים בשמם של לקוחותינו. לאיזו עמותה אתם מתחברים? העמותות שמופיעות בעמוד זה הן עמותות אשר עושות מעל ומעבר עבור הקהילה, חלק מהחברים ברשת ברוקר נדל”ן אף מתנדבים בחלק מהעמותות המדהימות הללו, באם תרצו לתרום לעמותה אחרת, נשמח לתרום בשמכם, לתרומה יש הכוח העצום לפתוח את הלב ולחבר מיליוני אנשים לאותה המטרה – להפוך את הכדור שלנו, ליפה וטוב יותר.

עמותת ידידים

ארגון ידידים פועל החל משנת 1991 בקרב ילדים, בני נוער וצעירים במצבי מצוקה וסיכון. ידידים הינו ארגון מתנדבים ארצי שהוקם במטרה לפעול למען הנוער והחברה בישראל. כיום מהווה ארגון ידידים את אחת העמותות הגדולות בישראל לסיוע ותמיכה לבני נוער וילדים עולים וילדים ונוער בסיכון. הארגון מסייע ותומך בכל שנה בכ- 3,000 ילדים ובני נוער ברחבי הארץ באמצעות צוות המורכב מכ- 3,500 מתנדבים (סטודנטים ובני נוער) וכ- 120 רכזים...

איחוד והצלה

מתנדבי “איחוד הצלה” מגישים סיוע רפואי לחולים ולפצועים הזקוקים לטיפול וסיוע רפואי מיידי. המתנדבים פזורים בתוך אוכלוסיית ישראל בכל עיר, שכונה ורחוב. הם מגיעים מכל שכבות האוכלוסייה בישראל: יהודים, ערבים, חילונים, חרדים, גברים ונשים. כאשר חלקם פעילים בארגון במסגרת "השירות האזרחי". מתנדבי איחוד הצלה לא גובים תשלום על הטיפול בחולים ופצועים, הם פעילים 24 שעות ביממה, 365 יום בשנה, כולל שבתות וחגים.

איתך אחותי

"איתך אחותי" הוא מיזם חברתי טכנולוגי שהוקם על ידי בן סולומון מייסד רשת ברוקר נדל"ן לאחר שנתקל בלקוחה אשר עברה התעללות נוראית לאורך שנים. בזמן שבן לקח על עצמו את הטיפול באותה לקוחה הוא מנה את הכשלים העיקריים בדרך הבירוקרטית שנתקל בה ויחד עם צוות מתנדבים רקם רעיון פשוט וישים שבעזרתו מתנדבות מטפלות בנשים שזקוקות לסיוע במגוון נושאים. למדו על המיזם באתר "איתך אחותי" ונשמח שתצטרפו.

פרויקט גיבורים

פרויקט "גיבורים" הוא פרויקט חברתי ששואף לתת מענה לאלה שאין להם בתחום הנדל"ן. ניצולי שואה, קשישים ובעלי מוגבלויות חריפות שאין ביכולתם למכור את ביתם בכוחות עצמם. השאיפה היא לעזור בכל הנוגע בתחום הנדל"ן, כרגע ההתמקדות היא בשכר טרחה של יועצי הנדל"ן - כל יועץ נדל"ן תחת פרויקט "גיבורים" לא יגבה שכר טרחה מצד מוכר דירה שעונה על הפרמטרים שצוינו לעיל המתנדבים - יועצי הנדל"ן נבחרים בקפידה.

*המידע על העמותות נלקח מאתר העמותות. את ההמלצות על העמותות קיבלנו מהשטח, ממתנדבים, תורמים. התרומה היא לא חובה, היא בגדר המלצה. 

תעודות

error: אזור מורשה רשת ברוקר

מחשבון תחשיב רכישה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון הון עצמי

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון משכנתא

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון תשואה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון מס רכישה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

רוצים לקבל מידע מעניין על נדל"ן ששווה הרבה כסף?

הצטרפו לעשרות אלפי חברות וחברים שנחשפים למגזין שלנו, הירשמו עכשיו:

הברוקר עדיין לא חידש את רשיונו...

בודק נתונים...

ברוקר מאומת - בטוח לעשות עסקה!