סניפי ברוקר נדל”ן
כלי ומחשבונים
פודקאסט הנדל”ן
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מדיניות בנקאות פתוחה

בנקאות פתוחה ונדל”ן | בן סולומון

בנקאות פתוחה ונדל”ן , איך זה ישפר לכם את החיים?

בנק ישראל הכריז ב 2019 שהוא רוצה לחולל מהפכה בענף הבנקאות בישראל וניסח את מדיניות בנקאות פתוחה. כחלק מהשינוי הזה בסוף ספטמבר הושקה מערכת ייחודית המאפשרת ניוד קליל ונוח בין הבנקים השונים תוך 7 ימים. דבר גדול שיעשה מהפכה בעניין זה, זה “שירות עקוב אחריי”. יש לכם שיק שהעברתם למשכיר שלכם? תשלום חשבונות שונים? הכל ינויד לבנק החדש שבחרתם.

מאז הפיילוט נרשמו כ 10,000 ניודים שרבים מהם נעצרו, ומה אנו מבינים? הבנקים עובדים חזק על שימור לקוחות, וזה מצוין. תחרות תכניס לבנקאות המיושנת רוח חדשה. מה שמנע מרוב הציבור להתעסק במעברים זו הבירוקרטיה הזו, וימי החופש שהיא שורפת בשביל לעבור בנק.

הדבר הגדול באמת במדיניות בנקאות פתוחה, מה זה?

הנס הגדול הוא שמעכשיו, חברות פינטק (חברות טכנולוגיות פיננסיות) יוכלו לקבל גישה דרך api ישיר ולא יצטרכו לבצע כל מיני מעקפים מסובכים. הגישה תהיה עבור צפייה בנתונים בלבד, בעתיד ככל הנראה נוכל לבצע פעולות כמו העברות וכדומה. וזה משהו שיחולל מהפכה אמתית בגלל שהמידע הזה אפשר לייצר הרבה מאוד תובנות בעזרת בינה מלאכותית, מה שכרגע במערכת הקיימת רחוק שונות אור.

בתוכנת הבנק יש רק מספרים, חברות פינטק ידעו לקחת את הנתונים היבשים ולהפוך אותן לפרקטיקה מותאמת אישית עם הצעות ערך ספציפיות עבור הלקוח. קונים הרבה בזארה? היא תציע לכם כרטיס מועדון שיחסוך לכם לדוגמה 10% ברכישות השנתיות וכן הלאה. 10% או יותר מכל הוצאה שנתית זה משהו שיכול לחסוך עשרות אלפי שקלים או מיליוני שקלים תלוי במשתמש 🙂

מה בעתיד ואיך זה קשור לנדל”ן:

ללקוח יהיה “הון נזיל” של סכום מסוים, המערכת תדע להתריע לו על פי צרכיו “דוד יקר, בטווח התקציב שלך וברדיוס שבחרת תוכל לרכוש נכסים בערים הבאות : קריית אונו, אור יהודה. שווי נכס ממוצע בקריית אונו הוא 3m השכירות הינה 10,000 שקלים בחודש, זכור לעשות תיאום מס מגובה של 5,070. לחץ כאן וקבל תמהיל משכנתה ראשוני, למיטוב התמהיל אנא השאר פרטים ויועץ יחזור אליך עבור התאמה אישית, לחץ כאן ועבור למערכת חישוב מס, ואם לא הסתדרת אנא השאר פרטים ויועץ מס יחזור אליך”.

כיום ברשת ברוקר נדל”ן, אנו עובדים על מערכת חכמה שתדע לעשות אינטגרציה בין הגופים לבין השטח ולתת ערך הוליסטי ללקוח. אנחנו לא מתיימרים להיות מומחי פיננסים, כן ניתן ערך גדול מאוד בשטח (בשיווק, מכירה, לימודי נדל”ן ועוד עשרות שירותי ערך), התחלנו כבר לפני כשנה וחצי.

לא תהיה משמעות לשם הבנק, שוק של ערך:

המערכות ידעו לתת ערך מוסף מאוד גבוה, ולשמות הבנקים כבר לא תהיה משמעות. לפני 10 שנים הייתה משמעות ל “אני בחברת פלאפון”, “אני באורנג”, היום זה לא מעניין אף אחד, וזה מה שיהיה עם הבנקים. הם יצטרכו לתת ערך מוסף גבוה במיוחד, ובקרוב מאוד יצאו במסע רכישות של סטארטאפים מוצלחים.

אם שאלתם למה בחרתי להשקיע באפליקציית מוניטור חברת הפינטק של שי בדיחי ממידע שווה כסף ויובל קליין אז… זה העתיד ואני מחזיק אצבעות שזה יצליח, לא רק בגלל הרווח שאעשה בהנפקה אלא בעיקר בגלל שזה מוצר שישנה לאנשים את החיים ולטובה.

ג.נ – לא מקבל על זה תשלום, לפעמים מפרגנים בכיף, בטח במשהו שאני מאמין בו וחי אותו כבר זמן מה.

תגיות:

אולי גם אלו יעניינו אותך...

רוצים להשאר תמיד מעודכנים על התכנים שלנו?

השאירו את המייל והצטרפו לניוזלטר שלנו.

עלו לאחרונה…

צפו בכל המאמרים שעלו ממש לאחרונה

מדד תשומות הבנייה בכמה עלה באפריל 2022

מדד תשומות הבנייה – בכמה עלה בחודש אפריל 2022?

מדד מחירי הדירות בכמה עלו מחירי הדירות בין פברואר למרץ 2022

מדד מחירי הדירות – בכמה עלה בין פברואר 2022 למרץ 2022?

עסקאות רשת ברוקר נדלן בוואלה 13 למאי

עסקאות רשת ברוקר נדל”ן בוואלה 13.05

איך יודעים מהו המחיר הממוצע על עסקה ברחוב או באזור בו נרצה לרכוש נכס באמצעות אתר מדלן

איך יודעים מהו המחיר הממוצע של עסקה ברחוב או באזור בו נרצה לרכוש נכס?

נופי טליה הבניין הגבוה ביותר בדימונה

נופי טליה – הבניין הגבוה בדימונה ובכמה נמכרו דירות 4 חדרים חדשות בבניין?

עסקאות רשת ברוקר נדל"ן בוואלה 4 למאי

עסקאות רשת ברוקר נדל”ן בוואלה 04.05

אולי גם אלו יעניינו אותך...

error: אזור מורשה רשת ברוקר

מחשבון תחשיב רכישה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון הון עצמי

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון משכנתא

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון תשואה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון מס רכישה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

הברוקר עדיין לא חידש את רשיונו...

בודק נתונים...

ברוקר מאומת - בטוח לעשות עסקה!