מה לעשות חודשיים לפני שאתם מתכוונים למכור את הנכס שלכם

מה חשוב לעשות לפני שמפרסמים נכס למכירה?

שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

החלטתם שאתם מוכרים את הבית שלכם ואתם מתכננים להציע אותו למכירה חודשיים מהיום. מה עושים בחודשיים החשובים האלו כדי להכין את הבית שלכם בצורה המיטבית למכירה? במאמר הבא תגלו.

תיקונים גבירותיי ורבותיי,תיקונים 

יש תיקונים שכבר מלא זמן דחיתם? זוכרים את הברז הדולף? החור בקיר והנזילה בשירותים? זה הזמן לטפל בהם. זכרו שלעיתים תיקונים לוקחים זמן אז כדאי להיערך מראש ולהקדיש מספיק זמן שהדברים יהיו מסודרים. הרי לא הייתם רוצים שהקונים שלכם יראו זאת נכון?

היפרד וזרוק

זה הזמן להיפרד מחפצים שאין לכם שימוש בהם יותר. תוכלו לזרוק, למכור, לתרום אותם. אם יש לכם חפצים רבים שאתם עדיין קשורים אליהם, אולי כדאי לשקול השכרה של מקום אחסון לשלב הביניים עד שתעברו לדירה חדשה. תנו לקונים להיכנס למקום מרווח ונושם, חפצים רבים שלא בשימוש יכולים לחנוק את הדירה. אתם עדיין לא צריכים להיפטר מהכל, תתחילו בתיעדוף ומיון של החפצים לפי: זריקה, מסירה, מכירה, תרומה. לאחר מכן אתם יכולים להתחיל לאחסן את כל מה שלא תצטרכו עד שאתם עוברים דירה בקופסאות אחסון.

תכנון שיווק הדירה

היכן תפרסמו את הדירה? יד 2? מדלן? פייסבוק? ווטסאפ? טלגרם? במכולת של משה? גם וגם? בדקו מהו לוח הנדל”ן בו תקבלו את מרב החשיפה לנכס שלכם. הכינו תוכנית שיווק מסודרת, מתווך מקצוען יכול לסייע לכם בכך. אם אתם מעוניינים לעשות זאת לבד למדו את השיווק לעומק והבינו את המשמעויות וההשלכות של הפעולות שלכם. לפעמים החיסכון הכספי וחוסר הידע יכולים להוביל לנזקים כספיים ולבזבוז זמן רב. כתבו תיאור מושך של הבית, צלמו תמונות טובות וסרטונים טובים, שקלו להיעזר בצלם מקצועי שיוציא את הנכס שלכם במיטבו. תכננו איך אתם הולכים להציג את הנכס שלכם, על מה תבחרו לשים דגש ואיך “תרימו” את הערך של הנכס שלכם בהצגתו.

שמרו כל הוצאה הקשורה למכירת הנכס

הכסף שתקבלו מהמכירה זה לא הכסף שתישארו איתו בכיס. שמרו את כל קבלות ההוצאות הקשורות למכירת הדירה כגון: שיפוצים, עיצוב הבית, מתווך, עורך דין, שמאי, הובלות. חלק מהוצאות אלו יהיו ניתנות לקיזוז וכתוצאה מכך תשלמו מס מופחת ותשלומים נוספים יוכלו להצטמצם גם כן.

אנחנו מקווים שמאמר זה עזר לכם להגיע מוכנים ושקטים יותר למכירת הנכס שלכם, ומאחלים לכם הצלחה רבה במכירה.

צריכים עזרה במכירת הנכס שלכם? מומחי רשת ברוקר נדל”ן פרוסים בכל הארץ, ממטולה ועד אילת וישמחו לסייע לכם במכירת הנכס שלכם. דברו איתנו.

הגעתם לפה? שתפו לחברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תגיות:

error: אזור מורשה רשת ברוקר

מחשבון תחשיב רכישה

מחשבון הון עצמי

מחשבון משכנתא

מחשבון תשואה

מחשבון מס רכישה

הברוקר עדיין לא חידש את רשיונו...

בודק נתונים...

ברוקר מאומת - בטוח לעשות עסקה!