במרחק של קליק...

אנו מחוברים ל – 191 מדינות מסביב לעולם דרך גלובל צ’מבר העולמית, ומנהלים את חטיבת שיווק ותיווך הנדל”ן בישראל. בעולם כל כך קטן ומחובר…כבר אין לדעת מהיכן המשקיע או הלקוח הבא יגיע. בעידן שלנו, ברוקר עושה את זה בקליק.

מחוזות בעולם
0

מנהלים את חטיבת התיווך והשיווק בישראל

בכפר הגלובלי בו אנו חיים, אנו ברשת ברוקר נדל”ן מאמינים שחשוב לפתח קשרים עסקיים חובקי עולם עם שותפינו העסקיים.אנו מחוברים לגלובל צ’מבר
העולמית שבה אנו מנהלים את חטיבת השיווק ותיווך הנדל”ן בישראל,  ומחוברים אונליין ל-191 מדינות בעולם. כל משרדי ברוקר עומדים בסטנדרטים מחמירים של שירות ומקצועיות.
בזכות הקשרים שאנו מקיימים עם אנשי נדל”ן/ משקיעים מעשרות מדינות על בסיס יומיומי, אנו מצליחים לייצר ללקוחות שלנו עסקאות אטרקטיביות על כל מקום על הגלובוס.
פעם זה משקיע מצרפת ופעם קבוצת משקיעים מארה”ב שמעוניינת לקנות בניין, פעם זה משקיע רוסי שמעוניין לקנות נכסים מניבים לילדיו ופעם זו משפחה יהודית שרוצה לחזור ארצה ומבקשת שנמצא עבורה נכס מתאים. בכפר הגלובלי בו מליוני פגישות נעשות מידי יום בזום, אין לדעת מהיכן הלקוח יגיע. בתור מנהלי חטיבת השיווק ותיווך הנדל”ן בישראל, אנו מחוייבים להיות החדשניים, המתקדמים, האיכותיים והשירותיים ביותר בארץ.

תעודת חברות בגלובל צ'מבר העולמית

לא משנה היכן תרצו לרכוש נכס, אנו נדע לחבר אתכם לגורמים המקצועיים ביותר באותה המדינה, וכשרוכשים ירצו לרכוש נכס בישראל, נדע לעשות את ההתאמות הנדרשות ולצאת לדרך בצורה מהירה, בטוחה ואפקטיבית. או כמו שאנחנו אומרים “היום, כבר אין לדעת מהיכן יגיע הלקוח”. הוא יכול להגיע מצרפת, מארה”ב, בלגיה, שוודיה, קנדה, אוסטרליה או כל מדינה אחרת. בכפר הגלובלי הקשרים העסקיים האיכותיים הם הקלף המנצח, כי בסוף…נדל”ן, זה אנשים, ובעולם שבו בקליק אחד ניתן לתרגם  מאות שפות דרך הטלפון, חשוב שנוביל גם בזירה הבינלאומית. רשת ברוקר אתכם, בישראל, ובעולם.

גלובל צמבר - רשת ברוקר נדל"ן בעולם
אנו חברים בגלובל צ'מבר העולמית ומחוברים ל191 מדינות בעולם
error: אזור מורשה רשת ברוקר

מחשבון תחשיב רכישה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון הון עצמי

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון משכנתא

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון תשואה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון מס רכישה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

רוצים לקבל מידע מעניין על נדל"ן ששווה הרבה כסף?

הצטרפו לעשרות אלפי חברות וחברים שנחשפים למגזין שלנו, הירשמו עכשיו:

הברוקר עדיין לא חידש את רשיונו...

בודק נתונים...

ברוקר מאומת - בטוח לעשות עסקה!