נדל"ן מסחרי

נדל”ן מסחרי ברשת ברוקר נדל”ן
– למכור או לקנות משרד/חנות
בקלות  וביעילות עם המומחים שלנו.

מוכרים וקונים נדל"ן מסחרי

משרדים בכל הגדלים, וחנויות ובכל הארץ

אנו מתמחים במכירה ובקניית משרדים בכל הגדלים ובכל הארץ

כשהתחלנו לשווק ולמכור משרדים ללקוחות פרטיים ויזמים, לא ידענו עד כמה הדבר מורכב, ועד כמה לקוח הקצה “צריך להתבשל” על מנת לעשות את הצעד לרכישת משרד פרטי משלו. בהמון עסקאות שניהלנו, אם לא היינו, עסקה לא הייתה יוצאת לפועל גם שנים לאחר מכן, לא בגלל שאנחנו “סופרמנים”, זה יותר בגלל האגו האנושי שטבוע בנו, והפחד “לקלקל יחסים מצוינים”.

ללא מעט בעלי משרדים יש פרדיגמה, אמונה מגבילה שאומרת, שאם יש להם שוכר טוב, אז לא מדברים איתו לעולם על מכירה, כי הוא עלול “להתהפך” עלינו. “ומה אם לא ירצה לקנות? הוא יחשוב שאני לא מרוצה ממנו ויחפש משרד אחר?”. זה יכול להיות עורך דין ששוכר מאתנו את הנכס כבר תקופה ארוכה ובהצעה אחת קטנה נוכל למכור לו את המשרד במחיר שיהיה טוב לכל הצדדים, זו יכולה להיות חברת הייטק ששוכרת מאתנו קומה שלמה בתל אביב שבמקביל להשכרה אצלנו מנהלת מגעים לרכישת משרד כי היא מניחה שאנו לא מעוניינים למכור…

זה קורה כל הזמן, ובכל מקום.

בגלל אופי העבודה הדינאמי שלנו, אנו נחשפים במצטבר ובכל רשת ברוקר נדל”ן למאות אלפי אנשים מידי שנה, אם בפרסומים השונים ברשתות החברתיות, דרך גוגל וכמובן דרך עשרות אתרי האינטרנט וכרטיסי הביקור הדיגיטליים שלנו, וזה מקנה לנו יתרון משמעותי בשיווק ומכירת משרדים ונדל”ן מסחרי בכל הגדלים. ההון האנושי המקצועי שלנו בשילוב טכנולוגיה פורצת דרך מאפשר לכם הלקוחות, למכור מהר ולמכור חזק ובמקסימום האפשרי נכון לאותו מצב שוק נתון. ואם אתם רוכשים, תוכלו להיחשף למאגר גדול של משרדים ונדל”ן מסחרי שיתאים לצרכים המדויקים שלכם ולרכוש נכסים אטרקטיביים שעברו בדיקות ומחקר. 

אנו נגיע ונסרוק את הנכס בצורה המקצועית ביותר, ונתאים את המשרד לקהל הרלוונטי לו. בלא מעט מהמקרים, אנו מציעים כחלק מתוכנית השיווק שלנו “לעשות הסבה מקצועית” למשרד, בשביל לאפשר מחיר מקסימלי שמותאם לרוכש הפוטנציאלי כמו כפפה ליד.

אם לדוגמה אנו מגלים בתהליך המחקר שלנו, שכדאי לעצב את המשרד מחדש בשביל לתת מראה הייטקיסטי צעיר ורענן במקום משרד כבד ומיושן עם ריהוט מימי הביניים, אנו נדע לנהל את כל אנשי המקצוע הרלוונטיים בשביל שתקבלו את המשרד המוקפד והמתאים ביותר, לקהל שמוכן לקנות ובמחיר מקסימלי, אם להיפך, זיהנו שמשרד צעיר ורענן לא מתאים לאווירה הכללית שקהל היעד מחפש, אנו נדע להתאים ריהוט כבד ומיושן.

כל אחד אוכל קצת אחרת, ואוהב את מידת החום של האוכל שלו בצורה שונה. בסופו של יום, אנו נדע לייצר עסקה שטובה לשני הצדדים, כי “התאמה לצרכיו של הקונה”, היא לא אחרת, מאשר הקשבה אמיתית לרצונותיו.

על כל דרך שתבחרו

נדע לספק תוצאות מדידות ומהירות

שאלות ותשובות

אתם שאלתם, אנחנו ענינו!

נדל”ן מסחרי הוא כל מה שלא מגורים: בתי מלון, משרדים מגרשים, חנויות, מרכזים לוגיסטים, קניונים ועוד. למרות כאב הראש היחסי ברכישה, שלוקחת מטבע הדברים זמן רב יותר מנדל”ן למגורים, בדרך כלל מדובר ברכישה משתלמת וכלכלית, הרי מי שרוכשים בדרך כלל נדל”ן מסחרי, הם משקיעים מביני עניין.

ברוב המקרים: תשואה גבוהה בהשכרה, מכירה במחיר גבוה יותר. במידה ויש ברשותנו עסק פעיל, אנו יכולים לרכוש משרד שם הזמן יהפוך לשלנו.

מס על השכירות, תשלום מע”מ,  מס שבח(אם אתם רוכשים דירה להשקעה, אז גם תשלמו מס שבח).

ארנונה גבוהה אם חלילה שוכר הנכס ריק. צריך לפתוח תיק של עוסק מורשה, כי השוכרים ידרשו חשבוניות.

כן, הביקוש ההולך וגדל למשרדים חמימים וקטנים יותר ימשיך לגדול עם השנים ועל פי הצפי, משרדי ענק יתחלקו למספר משרדים.

במשרדים להבדיל מנדל”ן למגורים, ששם מגינים על הרוכשים עם “טופס 4/טופס אכלוס” אשר נוגע בנקודות הכי קטנות כמו עיצוב, נקודות חשמל וכו, כאשר רוכשים משרד חדש מקבלים אותו ברמת “מעטפת” בלי עבודות גמר של כלל החיבורים.

אחת הטעויות הגדולות ביותר של משקיעים שניגשים לרכוש משרד ברמת מעטפת, היא אי חישוב ההוצאות הגבוהות להעמדת נכס שראוי ומתאים להשכרה. נכון, יש שוכרים חזקים שאומרים “תן לי מעטפת במיקום טוב, במחיר טוב, אני כבר אשבור את הראש ואעצב כמו שאני רוצה” אך אי אפשר לבנות עליהם.


העלויות הממוצעות לעבודות הגמר – בין 2,000 – 4,000 שקלים למטר, תלוי בחומרים, במקצועיות אנשי המקצוע וכו’. מה שאתם כבר מכירים…
במידה ורכשתם משרד ברמת מעטפת, אנו ממליצים לשכור מפקח בנייה שיעזור לכם בניהול הפרויקט הנ”ל. תהיו סבלניים – פרויקט כזה אורך כ 6 חודשים בממוצע ועליכם להיערך כלכלית. היתרון במשרד יד 2, זה שהכל בנוי והתשתיות מותקנות.

בנדל”ן מסחרי, משרדים, אנו צריכים להיות תמיד עם אצבע על הדופק בשביל להשכיר ובמקסימום. צמיחת המשק, חוסן הכלכלה, כל אלה משפיעים. בנדל”ן למגורים, הביקושים הם די קשיחים האמת, כי קצת הגידול השנתי נשאר די יציב, וישראל היא המדינה היהודית היחידה בעולם, מה שהופך אותה למאוד יציבה באופן יחסי בנדל”ן למגורים.


אופי הרכישה שונה, כי יש פה כל מיני משתנים שיש לאחד ואין לאחר. במשרדים – נצטרך לשלם מיסים על השכירות על פי חוק ולהוציא חשבוניות לשוכרים שלנו שירצו להתקזז. יש עלויות ניהול גבוהות ביחס למגורים. ארנונה עסקית יקרה הרבה יותר. נכון, התשואה סקסית יותר בנדל”ן מסחרי, משרדים, אך חשוב לקחת הכל בחשבון. אנו נוכל לסייע לכם בתהליך בניית התמהיל שמתאים לכם.

המיסים החלים על הרוכשים – הם מס רכישה מע”מ ומס הכנסה על השכירות. מס הרכישה כיום עומד על 6%. אם הנכס מתומחר ב1,000,000 שקלים, הוסיפו לזה 6% – דהיינו 1,060,000 לאחר מס. מע”מ על פי חוק חל על כל עסקה: כשאומרים לכם שמחיר הנכס הוא “500 אלף שקלים”  לרוב הם לא מחשבים את המע”מ שהם מניחים שאתם כבר לוקחים בחשבון.

מס על הכנסה משכירות: להבדיל מדירה למגורים שאינכם צריכים לשלם עליה מס הכנסה עד לגובה של 5,100 שקלים לערך, בנכס מסחרי, התשלום הוא מהשקל הראשון. עלויות המס משתנות בין עוסק מורשה (על תעודת זהות רגילה) או בין חברה בע”מ.

מס שבח במכירה: בדומה לדירה שרכשנו למגורים, כאשר נרכוש נמכור את הנכס נצטרך לשלם מס שבח. אם רכשנו ב 1,000,000 שקלים ומכרנו ב 2,000,000 ש”ח – נצטרך לשלם מס רכישה בגובה של 25% מהרווח, דהיינו 250,000 שקלים. לכן אנו ממליצים לשמור על כל החשבוניות שלכם : שיפוצים, מזגנים, עורכי דין, תיווך וכל הוצאה שיש על הנכס. ההוצאות הללו יקזזו לכם בעתיד את מס השבח אשר תצטרכו לשלם.

במידה ותרצו להעמיק באופן מקצועי בענייני המיסוי השונים, אנא שלחו לנו הודעה ונשלח לכם מדריך מעודכן, שנכון למועד השליחה.
בפסקה הזו נתנו רקע כללי, חשוב לציין שמיסים הם עניין דינאמי ומשתנה, לכן אם זה חשוב לכם, שלחו לנו הודעה וצוות מומחי המיסוי שלנו יסייע לכם.

הספר שבן סולומון כתב, רב המכר “נדל”ן לכולם” מככב בחנויות הספרים במאות חנויות סטימצקי וצומת ספרים, וגם באתרים שלהם. לחצו למעבר לאתר סטימצקי לחצו למעבר לאתר צומת ספרים.
מהספר מגיעים אלינו לקוחות מכל הארץ אשר מעוניינים שנשווק עבורם נכסים בכל סדרי הגודל.
הספר משווק גם בספריות העירוניות בכל הארץ והנה לכם טעימה מערים גדולות:
ספריה עירונית תל אביב.
ספריה עירונית חיפה.
ספריה עירונית ירושלים.
ספריה עירונית באר שבע.
חוץ מהספרים, יש לנו מכללה דיגיטלית בה אנו מציעים ללקוחותינו קורסים דיגטליים מושקעים ואיכותיים,
במגוון נושאים – שיווק נדל”ן, ייעוץ משכנתאות ועוד.

כפי שכבר הסברנו לעיל, הישראלים אוהבים לצרוך תוכן איכותי. פלטפורמה שלא ניתן לוותר עליה בעידן שלנו היא הטלוויזיה.
אך לא טלוויזיה כפי שאנו מכירים, טלוויזיה שנותנת ערך מוסף גבוה לעשרות אלפי אנשים שעוקבים אחרי כל התוכניות שלנו,
והופכים עם הזמן ללקוחות שלנו, אם במכירת נכס או ברכישת נכס. לתוכנית שלנו נחשפו כ- 200 אלף צופים. לחצו ועברו לערוץ ברוקר TV.  

רדיו הוא אחד המדיומים האהובים ביותר גם היום, אנשים מאזינים לרדיו בדרכים, בין בישולים,
בצבא, תוך כדי ריצה ועוד פעילויות. הפינה שלנו ברדיו תל אביב מקיפה מספר נושאים בנדל”ן והיא זוכה להצלחה רבה: סכסוכים בנדל”ן, שיווק, תיווך, יזמות ועוד.

תוכלו להאזין לפינות שלנו בלחיצה פה על הלינק רשת ברוקר נדל”ן ברדיו תל אביב.

אנו מופיעים בתוכניות המובילות בטלוויזיה, בקשת 12, רשת, שיווק מגזרי ועוד. לחצו ועברו לאתר הרלוונטי. 
רשת 12 

ערוץ 9 (הערוץ הרוסי)

הערוץ האתיופי 

אתם מוזמנים להיכנס לעמוד ברוקר בתקשורת ולהתרשם מההופעות שלנו בתקשורת.

אנו חברים בגלובל צ’מבר העולמית, שפרוסה ב-191 מדינות מסביב לעולם.
אנו מנהלים את חטיבת השיווק ותיווך הנדל”ן בישראל.
תוכלו להיכנס לעמוד ברוקר בעולם ולצפות בתעודה שלנו.

ברשת ברוקר חשוב לנו מאוד שתהיו סופר מרוצים, לכן כל אחד מהסניפים חתום על אמנת שירות יסודית ומחייבת. לחצו לאמנת השירות 
במידה ואתם מרגישים שמשהו מאמנת השירות לא כובד, או שלא קיבלתם שירות מצוין, תמיד תוכלו לפנות אלינו ואנו נטפל מיד בבעיה שצצה. פידבק שירות ברוקר.

אצלנו אתם מקבלים הרבה יותר

שירות VIP

במחלקה המסחרית שלנו השירות הוא שירות VIP ואישי. נעדכן בכל מה שמתרחש בזמן אמת.

מאגר משקיעים

מאגר המשקיעים הארצי שלנו מתעדכן מידי כמה דקות, והוא עבורכם ובשבילכם...

מחלקת גישור

אם חלילה תצוץ בעיה בתהליך השיווק והמכירה, יש לכם אבא ואמא, תוכלו לדבר איתנו על הכל, תמיד.

מכירים אתכם
מגיעים עד אליכם 68%
מתאימים לכם
תופרים תוכנית שיווק 72%
יוצאים לשטח
מגיעים לכל מקום אפשרי 80%

ברשת ברוקר בנינו ספריית מידע מתעדכנת

קישורים לכל התוכנות והאתרים הרלוונטיים ביותר עבורכם והכל בלחיצת כפתור.  הלינקים מתעדכנים באופן תדיר ועל פי בקשת הלקוחות. שליטה במידע, תקנה לכם ביטחון אדיר בתהליך

error: אזור מורשה רשת ברוקר

מחשבון תחשיב רכישה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון הון עצמי

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון משכנתא

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון תשואה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון מס רכישה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

רוצים לקבל מידע מעניין על נדל"ן ששווה הרבה כסף?

הצטרפו לעשרות אלפי חברות וחברים שנחשפים למגזין שלנו, הירשמו עכשיו:

הברוקר עדיין לא חידש את רשיונו...

בודק נתונים...

ברוקר מאומת - בטוח לעשות עסקה!