חולמים על קריירה מפוארת בנדל"ן?

בואו לעשות את זה בפריסה ארצית עם

הרשת האיכותית והמתקדמת ביותר בישראל

הדרכות דיגיטליות

מידי שבוע הדרכות טכנולוגיות ודיגיטליות על החידושים המשמעותיים שמשנים את השיווק בכל רגע. ספריית דיגיטל שמתעדכנת באופן שוטף לצפייה מכל מכשיר.

הדרכות מקצועיות רשת ברוקר נדל"I

הדרכות מקצועיות

הדרכות מקצועיות על נדל”ן וכל מה שיכול להפוך את הסוכנים ברשת ברוקר נדל”ן לטובים ביותר. שיתוף ידע עשיר של עשרות סוכנויות ומנטורים מובילים בנדל”ן/ שיווק/ מכירות.

גיבוי מקצועי בשטח

גיבוי מקצועי בשטח ממומחי רשת ברוקר נדל”ן – קבוצות סגורות למשכנתאות ומימון/ מיסוי ושמאות, משפט מקרקעין, בשביל שנדע לספק תשובות מהירות ובזמן אמת ללקוחותינו הרבים.

סיוע במו"מ ובשאלות

נתקעתם במשא ומתן? לא יודעים מה להגיד ללקוח? איך להוציא את הלקוח מרוצה וממליץ? אתם מעלים שאלה, ואחד מהצוות המקצועי שלנו יספק לכם תשובה שתעזור לכם אונליין.

כלי שיווק מתקדמים

רשת ברוקר נדל”ן לא נשמעת כמו, ולא נראית כמו. תשתיות השיווק המתקדמות של רשת ברוקר נדל”ן יתנו לכם בידול עסקי משמעותי בשטח, בידול שמתורגם לגיוס בבלעדיות ועסקאות.

אייקון קריירה - רשת ברוקר נדל"ן

פרסום ושיווק

אנו נמצאים בכל מקום, אם ברדיו תל אביב בפינה קבועה עם עשרות פינות מקצועיות, אם בטלוויזיה , באתרים כלכליים מובילים ועוד. כנסו לברוקר בתקשורת בשביל לראות עוד. 

נדל"ן זה לא משחק ילדים

קריירה בתיווך ושיווק נדל”ן היא קריירה מדהימה, מספקת ומתגמלת. וכמו בכל תחום מתגמל, התחרות מטורפת והופכת לקשה מיום ליום, אך מנגד, קריירה בנדל”ן גם הופכת לקלה הרבה יותר למותגים שיודעים לנהל את העסק שלהם ביד רמה. עידן הדיגיטל הביא איתו את הברכות הגדולות ביותר, אך גם את הקללות הגדולות ביותר. במקום להתעסק נטו באנשים, נדל”ן, שיווק ומכירות, מתווך מקצוען מוצא את עצמו מתעסק בהמון דברים מסביב, מה שמוציא אותו מפוקוס ומאיזון. “המסביב” אט אט הופך לחלק הכי חשוב בעסק שלו, אבל לוקח זמן להתרגל. המסביב זה כל מה שקשור בשיווק, דיגיטציה וניהול. התיווך הוא מקצוע מוטה מכירות, ורבים מהעוסקים בענף, עסקו לפני כן במכירות, והעבודה כשכיר במכירות שונה במהות שלה מקריירה בתיווך נדל”ן. כשאתה שכיר ואתה נמצא במערכת משומנת, מי שמנהל ומשווק עבורך זו החברה, וכשאתה מתווך, גם אם אתה במשרד מאוד איכותי ומוביל, היוזמה וההובלה נשארת שלך, לא יזמת? לא הזעת? לא קרעת ת’תחת? תוצאות לא יגיעו. לוקח זמן לבנות תשתית. ועם כל זאת שבקיאות במכירות זה כבר לא הדבר הכי חשוב כבר במקצוע, בא העידן הדיגיטלי ואומר לנו בלי רחמים “מי שלא ידע לנהל את המערכות המורכבות, יבין איך לנהל באמת את הביזנס לא ישרוד”. המתווכים המקצוענים מיד יישרו קו, והחלו לנהל בלית ברירה מערכות מורכבות שגוזלות מהן זמן עכשיו, אך מייצרות הרבה אוויר בהמשך הדרך. 
האם יש לכם את יכולות הניהול הנדרשות על מנת להפוך לסוכני על? האם אתם מבינים שלא מספיק להיות איש מכירות מיומן בתחום היום? האם אתם מוכנים לשלם את המחיר בשביל להצליח באחד התחומים המרתקים והמתגמלים במשק?

אילו יכולות נדרשות כיום
ממתווכי/סוכני נדל"ן?

בשביל להצליח בקריירה בנדל”ן כבר לא מספיק לדעת רק למכור, ולמען האמת, כיום עדיף “לדעת לא למכור” ולשלוט בדברים אחרים, מאשר “לדעת למכור”, אבל לזנוח את הדברים החשובים באמת לעסק מסוג זה. אם אתה רוצים להגיע להכנסות משמעותיות כבר בשנה השנייה לעבודה, דעו לכם שזה ידרוש מכם מאמצים שלא הכרתם, אבל הפירות שתקטפו יהיו מתוקים, מתוקים מדבש.

בגדול, יש

סיבות טובות להצטיין
1

סתגלנות

התכונה הזו קריטית להצלחה היום בתיווך ושיווק נדל”ן, אולי החשובה ביותר. מדוע? הסביבה העסקית כיום, יותר דינאמית ומהירה משהייתה לפני 10 ובטח 20 שנה. אתם יודעים מה? זה אפילו לא דומה למה שהיה פה לפני 4 שנים.

אמונה עצמית

אם לא תאמינו בעצמכם, לא תצליחו למכור גם אבטיח, אז נדל”ן? “נדל”ן זה אנשים” זו לא סיסמה, בעסק הזה זה קודם כל אנשים, והדרך להגיע אליהם עוברת קודם דרכינו.

התמדה

התמדה היא דבר שחשוב לנו בכל התחומים, אך בקריירה בנדל”ן, אפשר לומר ש 90% מההצלחה זו התמדה בלתי מתפשרת בדרך שהחלטנו שהיא הטובה ביותר על מנת שנצליח.

מיקוד

פזרנות בעסק הזה מוציאה אותנו מאיזון מהר מאוד, לכן חשוב מאוד לשמור על מיקוד ופוקוס גבוהים, זה עסק כזה, שאם אתה מסיט את המבט שלך מהמטרה שלך לרגע אחד, המוטיבציה יכולה להעלם למשך תקופה, ואז מפה קשה יותר לקום.

סביבה מנצחת

אם לא תצרו סביבכם סביבה מנצחת, הסבירות שתצליחו בתחום תרד באופן משמעותי. קריירה בנדל”ן זהו תחום שכ- 80% נושרים ממנו בשנה הראשונה, וצריך להכיר את זה. אתם תנצחו את הסטטיסטיקה כאשר תבחרו להיות במקום בו יש תמיד צמיחה, התקדמות, פיתוח.

כתבו עלינו

הצטרפו למועדון החברים
של רשת ברוקר נדל"ן.

קבלו את העסקאות הכי חמות והמידע הכי עדכני ישירות למייל

error: אזור מורשה רשת ברוקר

מחשבון תחשיב רכישה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון הון עצמי

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון משכנתא

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון תשואה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון מס רכישה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

רוצים לקבל מידע מעניין על נדל"ן ששווה הרבה כסף?

הצטרפו לעשרות אלפי חברות וחברים שנחשפים למגזין שלנו, הירשמו עכשיו:

הברוקר עדיין לא חידש את רשיונו...

בודק נתונים...

ברוקר מאומת - בטוח לעשות עסקה!