לקוחות יקרים, חשוב שתדעו שאנו עובדים לפי הנחיות משרד הבריאות, וממשיכים לעבוד במתכונת רגילה. בתקווה לימים בריאים יותר ושקטים…רשת ברוקר נדל"ן, קודם כל שירות.
לקוחות יקרים, חשוב שתדעו שאנו עובדים לפי הנחיות משרד הבריאות, וממשיכים לעבוד במתכונת רגילה. בתקווה לימים בריאים יותר ושקטים…רשת ברוקר נדל"ן, קודם כל שירות.

אמנת שירות ברוקר להורדה

אמנת שירות משפטית –

שירות – ברשת ברוקר אתם לב העסק, לכן נעשה הכל בשביל שתצאו מרוצים מכל עסקה, ומכל חיבור. בנדל"ן זה קודם כל אנשים, ואם אתם מרוצים, מבחינתנו הגשמנו את היעוד שלנו בלשרת אתכם בצורה הטובה ביותר.
ניסיון – בברוקר הסניפים עם עתירי ניסיון עסקי עשיר בתחום התיווך והשיווק בנדל"ן, בממוצע חברי ברוקר הם – 6 שנים במקצוע עם חובת ניסיון של מינימום 3 שנים, לא מקבלים שהם פחות מ – 3 שנים ניסיון.
יושר ושקיפות – יושרה מקצועית ושקיפות היא נר לרגלינו, ולא כסיסמה, ברשת ברוקר אנו עושים באמת כל מה שניתן בשביל לשקף עבורכם את תהליך העסקה על הצד הטוב ביותר.
שיווק ופרסום – לרשת ברוקר חשיפה אדירה ובכל אמצעי התקשורת והדיגיטאל – רדיו, טלוויזיה, הרצאות, כנסים, סדנאות, רשתות הספרים סטימצקי וצומת ספרים, שלטי חוצות, מנועי חיפוש מובילים(גוגל/יוטיוב), כרטיסי ביקור דיגיטליים, אתרים מובילים כדוגמת מדלן(תו איכות ברוקר במדלן), ובעוד מאות פלטפורמות תוכן מובילות. אנו עושים הכל בשביל שללקוחות יהיה קל ונעים להגיע אלינו על ידי ערך מוסף גדול שהם מקבלים. הלקוחות הפוטנציאליים סומכים עלינו, ואנו בתמורה מספקים להם פתרונות ותוצאות.
שיתוף פעולה עם מתווכים מקומיים וברמה הארצית עם רשת ברוקר – אנו ברשת ברוקר מאמינים שאם לקוח מוכר/רוכש בחרו בנו, האחריות הגדולה למצוא עבורם את אשר חיפשו מצריכה מאתנו להפעיל את כל הכלים העומדים לרשותנו בשביל לספק תוצאות, לכן אנו מתחייבים לשתף פעולה עם קולגות ומתווכים בשביל להצמיד אתכם לפתרון בצורה המהירה והמדויקת ביותר, ולפעמים, הפתרון נמצא אצל הקולגות שלנו שאנו מאוד מכבדים.
הרשת – רשת ברוקר היא רשת אשר מאגדת משרדי תיווך עצמאים ואיכותיים מכל הארץ, אשר עומדים בסטנדרטים מאוד גבוהים של שירות, מקצועיות ותוצאות בשטח. כל חברי ברוקר הם משרדים שמעסיקים סוכנים שעובדים במשרה מלאה בלבד, מה שמבטיח זמינות ולא שירות "על הדרך", כולם עם עסקאות מוכחות שאנו בודקים, לקוחות ממליצים, יוצאים להכשרות ברמה החודשית, ומקבלים הדרכות וליווי מלא ברמה היומיומית בשביל לתת לכם את הטוב ביותר שניתן.
מחלקות מקצועיות – בברוקר לכל נושא יש מומחים שמנהלים אותו: ענף משכנתאות, מיסוי, משפט מקרקעין, נדל"ן חו"ל, כך שאין מצב שתתקילו את הברוקר שמטפל בכם בשאלה מסוימת שלא יהיה עליה פתרון יצירתי ואיכותי תוך כמה רגעים.
שקיפות בתשלום – אנחנו מבינים כמה נושא זה יכול להיות רגיש לכן אנו מוודאים עם הברוקרים שלנו שהלקוחות מודעים לתשלום ובצורה הכי גלויה שיש, בלי כוכביות ובלי הסתרות, הכל תדעו מראש.
 טכנולוגיה וחדשנות – רשת ברוקר היא הרשת המתקדמת ביותר בישראל, ברמת הטכנולוגיה וברמת חניכת הסניפים. לרשת ברוקר אפליקציה ייחודית עם בינה מלאכותית, ובלחיצת כפתור כל הסניפים ברשת, מאילת ועד מטולה יראו את הנכס שלכם, ובאותה הדרך אנו גם נמצא עבורכם את הנכס המבוקש, אנו פה בשביל להקדים, אנו פה בשביל להוביל.
מחלקת גישור בברוקר – לא משנה מה קרה עם אותו ברוקר שטיפל בכם, אם חלילה ישנה בעיה שמתעוררת, סכסוך שצף, אנו פה להקשיב בשפה גישורית, נעימה ומקדמת בשביל לייצר פתרון שטוב לכל הצדדים, אנו פה בשביל להקשיב לכם באמת. תוכלו להשאיר פידבק במספר דרכים, דרך השירות בטלפון – 072-391-0001 24/7, או דרך הפייסבוק – ברוקר סטנדרט חדש בנדל"ן/ במייל/ בכרטיס ביקור הדיגיטלי של ברוקר, אז תבחרו בדרך שנוחה לכם, אנחנו פה להקשיב באמת.

אהבתם? שתפו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

error: אזור מורשה

מחשבון תחשיב רכישה

מחשבון הון עצמי

מחשבון משכנתא

מחשבון תשואה

מחשבון מס רכישה

הברוקר עדיין לא חידש את רשיונו...

בודק נתונים...

ברוקר מאומת - בטוח לעשות עסקה!