אמנת שירות מלאה

ברשת ברוקר נדל"ן

האחריות שלנו היא לספק לכם את השירות הטוב ביותר.
את אמנת השירות שלנו ניסחנו יחד עם הלקוחות שלנו לאורך השנים.
ראינו מה בדיוק נחוץ להם, מה יכול לספק להם שקט ואורח רוח, מה יכול להעניק להם ביטחון באחד התהליכים המורכבים בחיים ובנינו את “אמנת שירות ברוקר”, קוד אתי שכל סניפי ברוקר חתומים עליו.

שירות

ברשת ברוקר נדל"ן אתם לב העסק, לכן נעשה הכל בשביל שתצאו מרוצים מכל עסקה, ומכל חיבור. בנדל"ן זה קודם כל אנשים, ואם אתם מרוצים, מבחינתנו הגשמנו את היעוד שלנו בלשרת אתכם בצורה הטובה ביותר. 

שיקוף ועדכון

לאורך כל הדרך, אנו נשקף לכם את התהליך ונעדכן אתכם באופן שוטף בכלהפעולות שאנו מבצעים, בשביל שתהיו מעודכנים בכל פעולה ותהיו איתנו בתוך תהליך המכירה/קניה/השקעות נדל"ן.

ניסיון

בברוקר הסניפים הם עתירי ניסיון עסקי עשיר בתחום התיווך והשיווק בנדל"ן, בממוצע חברי ברוקר הם - 5 שנים במקצוע.

שיווק ופרסום

לרשת ברוקר נדל"ן חשיפה אדירה ובכל אמצעי התקשורת והדיגיטאל - רדיו, טלוויזיה, הרצאות, כנסים, סדנאות, רשתות הספרים סטימצקי וצומת ספרים, שלטי חוצות, מנועי חיפוש מובילים(גוגל/יוטיוב), כרטיסי ביקור דיגיטליים, אתרים מובילים כדוגמת מדלן(תו איכות ברוקר במדלן), ובעוד מאות פלטפורמות תוכן מובילות. אנו עושים הכל בשביל שללקוחות יהיה קל ונעים להגיע אלינו על ידי ערך מוסף גדול שהם מקבלים. הלקוחות הפוטנציאליים סומכים עלינו, ואנו בתמורה מספקים להם פתרונות ותוצאות.

הרשת - רשת ברוקר היא רשת אשר מאגדת משרדי תיווך עצמאים ואיכותיים מכל הארץ

הרשת - רשת ברוקר היא רשת אשר מאגדת משרדי תיווך עצמאים ואיכותיים מכל הארץ, אשר עומדים בסטנדרטים מאוד גבוהים של שירות, מקצועיות ותוצאות בשטח.

שיתוף פעולה עם מתווכים מקומיים וברמה הארצית עם רשת ברוקר

שיתוף פעולה עם מתווכים מקומיים וברמה הארצית עם רשת ברוקר - אנו ברשת ברוקר מאמינים שאם לקוח מוכר/רוכש בחרו בנו, האחריות הגדולה למצוא עבורם את אשר חיפשו מצריכה מאתנו להפעיל את כל הכלים העומדים לרשותנו בשביל לספק תוצאות, לכן אנו מתחייבים לשתף פעולה עם קולגות ומתווכים מקומיים ברמה הארצית והבינלאומית, בשביל להצמיד אתכם לפתרון בצורה המהירה והמדויקת ביותר, ולפעמים, הפתרון נמצא אצל הקולגות שלנו שאנו מאוד מכבדים. לרשת ברוקר נדל"ן עשרות קהילות מקצועיות עם מאות אנשי מקצוע.

יש שאלות ? צרו איתנו קשר

error: אזור מורשה רשת ברוקר

מחשבון תחשיב רכישה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון הון עצמי

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון משכנתא

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון תשואה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון מס רכישה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

רוצים לקבל מידע מעניין על נדל"ן ששווה הרבה כסף?

הצטרפו לעשרות אלפי חברות וחברים שנחשפים למגזין שלנו, הירשמו עכשיו:

הברוקר עדיין לא חידש את רשיונו...

בודק נתונים...

ברוקר מאומת - בטוח לעשות עסקה!