אמנת שירות מלאה

ברשת ברוקר נדל"ן

האחריות שלנו היא לספק לכם את השירות הטוב ביותר.
את אמנת השירות שלנו ניסחנו יחד עם הלקוחות שלנו לאורך השנים.
ראינו מה בדיוק נחוץ להם, מה יכול לספק להם שקט ואורח רוח, מה יכול להעניק להם ביטחון באחד התהליכים המורכבים בחיים ובנינו את “אמנת שירות ברוקר”, קוד אתי שכל סניפי ברוקר חתומים עליו.

שירות

ברשת ברוקר נדל"ן אתם לב העסק, לכן נעשה הכל בשביל שתצאו מרוצים מכל עסקה, ומכל חיבור. בנדל"ן זה קודם כל אנשים, ואם אתם מרוצים, מבחינתנו הגשמנו את היעוד שלנו בלשרת אתכם בצורה הטובה ביותר. 

שיקוף ועדכון

לאורך כל הדרך, אנו נשקף לכם את התהליך ונעדכן אתכם באופן שוטף בכלהפעולות שאנו מבצעים, בשביל שתהיו מעודכנים בכל פעולה ותהיו איתנו בתוך תהליך המכירה/קניה/השקעות נדל"ן.

ניסיון

בברוקר הסניפים הם עתירי ניסיון עסקי עשיר בתחום התיווך והשיווק בנדל"ן, בממוצע חברי ברוקר הם - 5 שנים במקצוע עם חובת ניסיון של מינימום 3 שנים, לא מקבלים בעלי משרדים שהם פחות מ - 3 שנים ניסיון.

שיווק ופרסום

לרשת ברוקר נדל"ן חשיפה אדירה ובכל אמצעי התקשורת והדיגיטאל - רדיו, טלוויזיה, הרצאות, כנסים, סדנאות, רשתות הספרים סטימצקי וצומת ספרים, שלטי חוצות, מנועי חיפוש מובילים(גוגל/יוטיוב), כרטיסי ביקור דיגיטליים, אתרים מובילים כדוגמת מדלן(תו איכות ברוקר במדלן), ובעוד מאות פלטפורמות תוכן מובילות. אנו עושים הכל בשביל שללקוחות יהיה קל ונעים להגיע אלינו על ידי ערך מוסף גדול שהם מקבלים. הלקוחות הפוטנציאליים סומכים עלינו, ואנו בתמורה מספקים להם פתרונות ותוצאות. בקשו מהברוקר שמטפל בכם את "תשתית השיווק של רשת ברוקר נדל"ן", בשביל שתבינו בדיוק במה מדובר, ואיך התשתית מסייעת לכם למכור מהר יותר ובמקסימום, או לרכוש נכס בצורה בטוחה ונעימה.

הרשת - רשת ברוקר היא רשת אשר מאגדת משרדי תיווך עצמאים ואיכותיים מכל הארץ

הרשת - רשת ברוקר היא רשת אשר מאגדת משרדי תיווך עצמאים ואיכותיים מכל הארץ, אשר עומדים בסטנדרטים מאוד גבוהים של שירות, מקצועיות ותוצאות בשטח. כל חברי ברוקר הם משרדים שמעסיקים סוכנים שעובדים במשרה מלאה בלבד, מה שמבטיח זמינות ולא שירות "על הדרך", כולם עם עסקאות מוכחות שאנו בודקים, לקוחות ממליצים, עוברים הכשרות ברמה החודשית והשבועית, ומקבלים הדרכות וליווי מלא ברמה היומיומית בשביל לתת לכם את הטוב ביותר שניתן. אין שאלה שלא תקבל מענה, אתם יכולים להיות בטוחים.

שיתוף פעולה עם מתווכים מקומיים וברמה הארצית עם רשת ברוקר

שיתוף פעולה עם מתווכים מקומיים וברמה הארצית עם רשת ברוקר - אנו ברשת ברוקר מאמינים שאם לקוח מוכר/רוכש בחרו בנו, האחריות הגדולה למצוא עבורם את אשר חיפשו מצריכה מאתנו להפעיל את כל הכלים העומדים לרשותנו בשביל לספק תוצאות, לכן אנו מתחייבים לשתף פעולה עם קולגות ומתווכים מקומיים ברמה הארצית והבינלאומית, בשביל להצמיד אתכם לפתרון בצורה המהירה והמדויקת ביותר, ולפעמים, הפתרון נמצא אצל הקולגות שלנו שאנו מאוד מכבדים. לרשת ברוקר נדל"ן עשרות קהילות מקצועיות עם מאות אנשי מקצוע. תוכלו להציץ פה ולראות קהילה אחת מיני רבות ברשתות החברתיות. לחצו כאן הרשת - רשת ברוקר היא רשת אשר מאגדת משרדי תיווך עצמאים ואיכותיים מכל הארץ, אשר עומדים בסטנדרטים מאוד גבוהים של שירות, מקצועיות ותוצאות בשטח. כל חברי ברוקר הם משרדים שמעסיקים סוכנים שעובדים במשרה מלאה בלבד, מה שמבטיח זמינות ולא שירות "על הדרך", כולם עם עסקאות מוכחות שאנו בודקים, לקוחות ממליצים, עוברים הכשרות ברמה החודשית והשבועית, ומקבלים הדרכות וליווי מלא ברמה היומיומית בשביל לתת לכם את הטוב ביותר שניתן. אין שאלה שלא תקבל מענה, אתם יכולים להיות בטוחים.

יש שאלות ? צרו איתנו קשר