עיצוב ושיפוצים

אם אתם מעוניינים לשפץ או לעצב את הבית שלכם כדאי לכם לחשוב לעשות זאת עם רשת ברוקר נדל”ן שיפוצים ועיצוב, מדוע? בברוקר תקבלו ייעוץ שיווקי טרום שיפוץ, על מנת לדעת מראש עד כמה שווה לכם להיכנס להרפתקה וכמה באמת שווה להשקיע בחוויה שיודעים איך היא מתחילה…אך אף אחד לא יודע כיצד היא תיגמר.

שיפוץ עם
טוויסט שיווקי

היתרון הגדול באנשי השיפוץ שאנו ממליצים עליהם, נעוץ בעובדה שאנו בצענו עם אנשי המקצוע עשרות או מאות שיפוצים לאורך השנים. לבעלי המקצוע יש אינטרס גדול לתת שירות מצוין ללקוחותינו, משום שאנו ברז גדול להרבה עבודות עבורך, וכך עובד הגלגל >>

אז איך עובד התהליך?

01

קודם, בודקים לעומק

לא משנה ממי קיבלנו את ההמלצה, אנו נבדוק ונאמת את הדברים בשביל שתהיו בראש שקט.

02

מקבלים המלצות מהברוקרים

להמלצות שלנו יש כוח גדול בשטח, כי הן נוצרות רק בשטח, מעבודות שלנו ושל לקוחותינו הרבים ולא דרך טלפונים.

03

ממליצים על איש
מקצוע

לאחר שבדקנו ואמתנו את ההמלצות, בדקנו עבודות, אנו נמליץ על איש המקצוע ונחבר אותו ללקוחותינו.

אופי העבודה שלנו הוא להיות 24/7 מחוברים לשטח. עם רוכשים ומוכרים שאנו מלווים ובכל הארץ בתהליך השיפוץ. אנו יודעים להגיד איזה נכס שופץ בשכונה וכמה שווה השיפוץ הזה במכירה, גם אם אין כרגע רצון אמיתי למכור אנו יודעים להגיד מראש “מיהו קבלן השיפוצים התותח” שיודע לתת עבודה מבלי לטאטא מתחת לשולחן, אנו פשוט חיים את השטח ונושמים אותו, לכן כל המלצה שתקבלו מאתנו תיתן לכם הרבה שקט וביטחון בבחירה שלכם.

למדו עוד על שיפוץ והשבחה בפן השיווקי.

הטוויסט השיווקי שלנו בשיפוצים שלכם,
יעשה לכם סדר עכשיו ובעתיד

למה רשת ברוקר נדל"ן גם בשיפוצים?

01

בטחון בעסקה

תהיו בטוחים שעשיתם עסקה אטרקטיבית ושתמיד יהיה לכם לאן לפנות במידה וחלילה תהיה בעיה, או סתם כי בא לכם לפרגן ולדרג את איש המקצוע.

02

פריסה ארצית

המקצוענים שלנו פזורים בכל המדינה ובכל הארץ אנשי המקצוע מגיעים רק מהמלצות חברים ברשת ברוקר נדל"ן אשר עבדו איתם לאורך השנים.

03

מחלקת גישות

אם צצה בעיה שלא הצלחתם לפתור, אחד המגשרים שלנו יגיע אליכם בשביל לאמוד את הנזק/הפיצוי במידת הצורך ויטפל בבעיה. אנשי המקצוע חתומים חוזית בעניין זה, ומחויבים לפעול על פי החלטת המגשר (לרוב, המגשרים אצלנו הינם עו"ד , אך לא מחייב).

רוצים לשפץ את הנכס בלי כאבי ראש? מפחדים שיברחו באמצע העבודה?
השאירו פה פרטים מלאים, ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי

שלום לקוחות יקרים, היות והאתר שלנו מכיל אלפי תכנים רלוונטיים ומושקעים במגוון ערוצי תוכן שאנו משקיעים בהם הרבה מחשבה, מחקר והרבה זמן ואנרגיה עבורכם, כיום האתר שלנו, של רשת ברוקר נדל”ן, הוא האתר הגדול והמוביל בישראל בתחומו, באתר שלנו מבקרים עשרות אלפי אנשים בחודש ואנו מקבלים מאות פניות, לכן חשוב שתמלאו את הטופס כאן למטה עם כמה שיותר פרטים רלוונטיים, בשביל שנבין מהר ובצורה מדויקת איך נוכל לעזור, זה יחסוך הרבה זמן גם לכם וגם לנו, אם הפרטים יהיו חסרים, יהיו עיכובים בחזרה, בטוחים שאתם מבינים אותנו, נשמח לשרת אתכם:

5/5
error: אזור מורשה רשת ברוקר

מחשבון תחשיב רכישה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון הון עצמי

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון משכנתא

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון תשואה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון מס רכישה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

רוצים לקבל מידע מעניין על נדל"ן ששווה הרבה כסף?

הצטרפו לעשרות אלפי חברות וחברים שנחשפים למגזין שלנו, הירשמו עכשיו:

הברוקר עדיין לא חידש את רשיונו...

בודק נתונים...

ברוקר מאומת - בטוח לעשות עסקה!