להשיג רישיון תיווך נדל״ן זה קל עם השיטה הייחודית שלנו.

בקורס תלמדו רק את מה שצריך בשביל לעבור את המבחן בהצלחה אדירה.

לשיטה שלנו יש 99% הצלחה. למדתם? נצמדתם לשיטה וחס וחלילה לא עברתם? (סיכוי קלוש, 1% סיכון)

תקבלו החזר מלא על הקורס – אנחנו כ״כ בטוחים בשיטה.

היחדים בארץ שמתחייבים להחזיר את כספכם חזרה!

ועכשיו קבלו 60% הנחה לזמן מוגבל וחבילת בונוסים!

לעבור את מבחן התיווך בקלות - השיטה המוכחת והקצרה ביותר לצאת עם תעודת תיווך במהירות

99% ממי שנצמד לשיטה עובר את המבחן בגדול, הפעילו רמקולים, צפו עד הסוף, ותבינו הכל

למה ללמוד בקורס שלנו?

לפתוח לעצמכם דלת לקריירה עם פוטנציאל רווחיות אדיר של עשרות אלפי שקלים בחודש או לחזק את הקריירה הנוכחית עם רישיון תיווך נחשק במחיר לכל כיס ולאחר 60% הנחה לזמן מוגבל

על פי נתוני משרד המשפטים, בין 30-40% מהניגשים למבחן התיווך נכשלים, לא מעט מהניגשים, ניגשים בפעם השנייה
והשלישית ואף יותר, ולכן אנו מבינים שההכנה למבחן התיווך יכולה להיות מ
לחיצה.
זו בדיוק הסיבה שבנינו את הקורס הייחודי שלנו, כדי להפוך את התהליך לקל ויעיל ככל האפשר וגם ככזה שיחסוך לכם המון זמן וכסף.
החלטנו להוזיל את עלות הקורס משמעותית בשביל להנגיש את המידע הכ”כ חשוב הזה לכל מי שרוצה במחיר לכל כיס.

את הקורס והשיטה פיתח היזם בן סולומון שלו ניסיון אדיר בליווי עסקאות בהיקף של מאות מיליוני שקלים, בן סולומון חיבר 4 ספרים מאוד מצליחים בתחום הנדל”ן והעסקים  – כ- 13 שנים בתחום הנדל”ן, ייסד את רשת ברוקר נדל”ן ב- 2016, וייסד את “קליקת הנדל”ן” מועדון צרכנות הנדל”ן הגדול בארץ יחד עם קהילת וחברת “ידע שווה כסף בע”מ” בר נעמני ושי בדיחי בסוף שנת 2022.
בן חי את הנדל”ן, הטכנולוגיה ועולם השיווק והשילוב הזה יתן לכם את הכלים העדכניים ביותר להצליח.
*במידה ותרצו לראות מאות המלצות בווידאו מעסקאות אמיתיות שלחו לנו הודעה, לא רצינו להעמיס על הדף.

באנר מעודכן בן סולומון - מבחן תיווך בקלות

מהן הסיבות שאלפים בוחרים בקורס ובתכנים שלנו:

01

חומרי קורס מקיפים

חומרי הקורס שלנו תוכננו בקפידה כדי לכסות את כל החומר שתצטרכו לדעת לקראת הבחינה. ספרי הלימוד, הסרטונים, מערכת השאלונים האוטומטית, בחינות התרגול והחומרים הנוספים שלנו יעניקו לכם את הידע והביטחון הדרושים לכם כדי לעבור את המבחן בצורה קלילה ובטוחה בניסיון הראשון.

02

מדריכים מנוסים

צוות המדריכים המנוסים שלנו נבחר בקפידה בשל מומחיותם ומסירותם לסייע לתלמידים להצליח. כל המדריכים שלנו חיים את עולם הנדל"ן ביום יום וצברו ניסיון גדול ופרקטי בתחום. בנוסף לחומר פרקטי על המבחן אתם תקבלו כלים דיגיטליים טכנולוגיים שיעזרו לכם להשתלב בתחום הנדל"ן ולהעלות את סיכויי ההצלחה שלכם בענף.

03

לימוד גמיש

אנו יודעים שלכל אחד יש לוחות זמנים והתחייבויות שונות. זו הסיבה שקורס האונליין שלנו נועד להיות גמיש, כך שתוכלו ללמוד בקצב שלכם ובלוח הזמנים שלכם. לא תצטרכו לארגן מחדש את חייכם ולנסוע למרחקים ארוכים או להיות כבולים לזמן מסוים בזום - הכל בקצב שלכם וזמן שלכם.

04

99% הצלחה

התלמידים שלנו משיגים בעקביות אחוזי מעבר גבוהים מאוד במבחן התיווך ויש לנו 99% הצלחה והסיבה לכך היא שחומרי הקורס שלנו נועדו לתת לכם רק את הידע והכישורים הדרושים כדי להצליח, והמדריכים שלנו מחויבים להמשיך לשפר ולעדכן את הקורס.

05

חיסכון בזמן

קורס תיווך ממוצע בכיתה הוא 30-40 שעות תאורטיות מבלי שחישבתם את זמני התרגול עצמם, אצלנו אתם תלמדו הרבה הרבה פחות מזה, כי אנו מבינים שהזמן שלכם מאוד יקר. הקורס ממוקד ופרקטי וכולל גם מערכת מבחנים ושאלונים חכמה ומתקדמת שפיתחנו במיוחד עבורכם.

06

השמה - מציאת משרה

יש לנו קשרים חזקים בענף הנדל"ן, ואנו עוזרים לסטודנטים שלנו למצוא הזדמנויות עבודה בכל הארץ לאחר שעברו את הבחינה בהצלחה. אנחנו רוצים לעזור לך להשיק קריירה מצליחה בתחום הנדל"ן, לא רק לעבור את המבחן, אלא ממש לעסוק בתחום.

מודעה - מבחן התיווך בקלות - ההשקעה בקורס התיווך

מה נלמד בקורס?

רשימת הנושאים: חוק המתווכים, פסקי דין, פיצוח מבנה המבחנים, 15 שיטות לאיך בכלל להתכונן למבחנים וללמוד שיטות חדשניות
בלימוד מבחנים על פי שיטת פוטו-רידינג, כללי הזהב במעבר המבחן, פרטים טכניים ובדיקות מול רשם המתווכים(משרד המשפטים),
עשרות מבחנים אמיתיים שהיו מהעשור האחרון כולל הסברים והבנה מעמיקה.

 

01

חוק המתווכים

נעבור על חוק המתווכים בשיטה ממוקדת ומתומצתת שתגרום לכם לזכור הרבה יותר חומר ולהוריד את הסיכויים להיכשל במבחן ל - 0. הידעתם? יש בין 30-40% נכשלים במבחני התיווך, אצלנו יש 99% מעבר. השיטה עובדת .

02

ללמוד איך ללמוד

נלמד על שיטות ייחודיות ומיוחדות למעבר מבחן התיווך בצורה נכונה ופשוטה. תקבלו כלים שיעזרו לכם ללמוד כל דבר שתרצו בקלות ובפשטות.

03

מפצחים את המבנה

נעבור על מבנה המבחנים ב- 10 שנים האחרונות בשביל שתלמדו את מבנה המבחנים והדרך להבנה שלהם. הפיצוח יכין אתכם מנטאלית וימנע הפתעות.

הקורס בנוי בצורה מודולרית והגיונית, כך שכל שלב שעברתם משלים את השלב הקודם בצורה מושלמת. בעזרת הקורס לא רק שתעברו את המבחן, אתם תקבלו כלים חשובים להצלחה העתידית שלכם:

איך הקורס בנוי?

הקורס בנוי בצורה לוגית הגיונית ומתפתחת, ללמידה וקליטה מושלמת של החומר.

הסבר על מבנה מסוים ולאחר מכן תרגול בשביל שתטמיעו מהר ותדעו מה לעשות בזמן האמת.

כל החומרים כולל וידאו, בחינות לדוגמה יצורפו לכם בקבצי PDF למערכת הקורסים שלנו.

ריכזנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר

אם יש לכם שאלה ספציפית תוכלו לשלוח לנו לוואטסאפ/מייל ונענה בנדיבות ואריכות.

המרצים שלנו הם: בן סולומון ואורי ישראל מנהל הטכנולוגיה והאופרציה ברשת ברוקר נדל”ן.
ייעוץ וליווי משפטי נדל”ני לקורס – משרד עורכי דין פרידמן ושות’.
אורי קיבל 100 עגול במבחן התיווך בלי ידע מקדים או ניסיון בתחום על ידי כך שנצמד לשיטת הלימוד של בן סולומון. תצמדו לשיטה, ואיו סיכוי להיכשל.

בהחלט! כל דבר בקורס מוסבר
בצורה פשוטה מאוד, בווידאו או בטקסטים שמאוד פשוטים להבנה בשפה קלה ויומיומית, הכל בנוי בצורה הגיונית כך שכל אחד יכול ללמוד לרישיון התיווך ולהצליח להשיג רישיון נחשק שאין ספק שיש לו פוטנציאל לשנות לכל אחד ואחת את החיים מהקצה אל הקצה, בדיוק כמו ששינה לנו את החיים.

הקורס מתקיים אונליין(דיגיטלי), לאחר שרכשתם את הקורס הוא יפתח עבורכם לצפייה מיידית מכל מקום ומכשיר שתרצו, הקורס מוגבל למשתמש אחד, לא תוכלו להעביר את המשתמש שלכם לאנשים אחרים, כי זה לעבור על חוק זכויות היוצרים. אנו ממליצים ללמוד את הקורס במחשב ולא בטלפון, יהיה להם הרבה יותר נוח והריכוז שלכם יעלה. בזמן הלימודים שימו הכל על השתק והתרכזו, זה חומר מרתק ומעניין שירחיב את הידע שלכם בנדל”ן משמעותית.

חולמים להשתלב בתחום הנדל”ן? לדאוג לעצמכם למקצוע שיכול להיות מאוד רווחי?
רוצים לשלב נדל”ן בשעות שנוחות לכם ולהרוויח מהצד עוד שכר מאוד נאה שיכול לגדול באופן משמעותי עם הזמן וככל שתלמדו ותתמקצעו יותר?
מעוניינים להרחיב את ההשכלה שלכם ואת הידע שלכם בעולם הנדל”ן שכ”כ חשוב לכל אדם בימינו בטח במדינת ישראל?
הקורס מתאים לכל מי שמעוניין להיכנס לתחום תיווך הנדל”ן ולהצליח בו, ולכאלה שמעוניינים להשיג רישיון תיווך רשמי ממשרד המשפטים בשביל לבצע עסקאות או להרחיב את ההשכלה הנדל”נית שלהם.
הקורס גם מתאים לבעלי תארים שרוצים לחזק את הקריירה שלהם בתעודה שיכולה לפתוח להם דלתות בעולמות הנדל”ן.

הקורס מאוד פשוט והוא יכול להתאים לכל הרמות, הכל מוסבר בווידאו, כך שתוכלו לחזור על כל דבר שלא הבנתם שוב ושוב ושוב ובקצב שלכם בלי שאף אחד עומד לכם עם סטופר.

הקורס רלוונטי לאקדמאים וגם לכאלה שאין ברשותם תואר.

בסוף…כשתיגשו למבחן הרשמי של משרד המשפטים, רשם המתווכים, אתם תקבלו רישיון נחשק שתמיד טוב שיש בארנק.

כן, הקורס פתוח מרגע הרכישה, כך שיש אפשרות לצפות בחומרים בכל זמן ומכל מכשיר. רק חשוב לקחת בחשבון שבסוף יש מועד למבחן עצמו וחשוב לא להגיע אליו עם הלשון בחוץ, אלא אחרי תרגול ולימוד בצורה המיטבית.

אנחנו מלמדים רק תכל’ס את מה שצריך כדי לעבור את המבחן ולזכור הרבה מהחומרים החשובים שישרתו אתכם גם לאחר מעבר המבחן, ואנו מלמדים במספר שיטות שונות וכל אחד יכול לבחור למה הוא הכי מתחבר. הלימודים יעזרו לאלה שירצו להשתלב מיד בענף הנדל”ן ,בפרזנטציות(הצגות מכירה מול לקוחות) מול המוכרים בבלעדיות או מול רוכשים/שוכרים פוטנציאליים להישמע ולהיראות הרבה יותר מקצוענים. להכיר את החוקים היטב ולהבין אותם מכמה זוויות זה הבסיס היציב בכל עסק.
אין צורך לחפש חנייה ובייביסיטר ולשבת שעות ארוכות בכיתה או מול המחשב ולשלם אלפי שקלים (7,000 ויותר). בקורס האיכותי והממוקד שלנו תלמדו רק את מה שצריך
בשביל להצליח במבחן ולזכור הרבה יותר בעזרת שיטות חדשניות של לימוד שיעזרו לכם גם בלימוד של נושאים אחרים בצורה קלילה ונעימה.
לא רק לדקלם אלא להבין את ההקשרים השונים.
בעידן שלנו, חשיבות שיטות הלימוד המגוונות הן קריטיות להצלחה שלכם, כי בהשתלבות שלכם בנדל”ן תצטרכו ללמוד הרבה דברים חדשים, אנו מבינים את הצורך הזה ולכן אנו מלמדים קודם כל איך ללמוד ורק לאחר מכן אנו מתעמקים בלימוד מבחן התיווך.

בנוסף לקורס לימוד התיווך יש לכם מקטע שלם של בונוסים שווים במיוחד שירימו את הרמה שלכם ויבדלו אתכם ממתווכים אחרים. הבונוסים שווים אלפי קלים ואתם מקבלים אותם ללא עלות, ובאהבה מאיתנו.

עלות הקורס היא רק 1,490 ש”ח לאחר 60% הנחה לזמן מוגבל בגלל המצב, במקום 3,790 ש”ח. מחיר מאוד נמוך ביחס לתמורה שאתם יכולים להפיק.
הבונוסים שתקבלו בקורס הם בשווי של 2,890, כך שאת התשלום ששילמתם כבר החזרתם עם קבלת הבונוסים המאוד שווים.

תנאי תשלום:
* ניתן לשלם בתשלומים באשראי – 6 תשלומים, 248.3 לחודש/ תשלום אחד.
* ניתן לבצע העברה בנקאית על כל הסכום.

אנו בטוחים שהקורס שלנו הוא הדרך הטובה ביותר להתכונן למבחן התיווך ולהשיק את הקריירה שלכם בענף הנדל”ן. למעשה, אנו כל כך בטוחים שאנו מציעים אחריות מלאה על התשלום. אם למדתם, תרגלתם ונצמדתם לשיטה על פי כתב האחריות (צפיתם בהכל) ולא עברתם? החזר כספי.
אנחנו כל כך מאמינים במה שיש לנו לתת לכם שאנחנו לוקחים אחריות מלאה על התשלום.
כל עוד נצמדים לשיטה – עוברים את המבחן בהצלחה.

כמובן, המדריכים שלנו זמינים עבורך במייל, כדי לעזור לך להצליח. הליווי הינו עד שלושה חודשים מיום הרכישה בשעות העבודה המקובלות.
התמיכה ניתנת רק לסטודנטים שפתחו, התנסו ולא הבינו משהו.
הסיוע הוא בעיקר על התכנים בקורס שהם לא הבונוסים אלא הלימוד למבחן התיווך עצמו.

לסטודנטים ולסטודנטיות שעברו את מבחן התיווך הרשמי בהצלחה, אנו נסייע במציאת משרד איכותי לעבוד ולהתפתח בו. אנו עובדים עם מאות משרדי נדל”ן ותיווך מכל הארץ.

אנו נמליץ לכם ואתם תחליטו
מה טוב לכם.ןלאחר שתרשמו לקורס תקבלו “כתב אחריות לקורס” שבפשטות אומר, שאם נצמדתם לשיטה לפי כתב האחריות ולא עברתם, כספכם יחזור אליכם, וניפרד בדרך יפה וידידותית, אנו היחידים בארץ שמתחייבים לזה. אנו רוצים שתהיו מרוצים, שום דבר טוב לא עובד בכוח.

אין לנו תלמיד אחד שביקש תשלום חזרה, אך אנו מציעים את זה בשביל שתרגישו בטוחים שיש לנו את הפורמולה המושלמת לא רק ללמוד כמו תוכים ולעשות מבחנים בלי סוף כאילו זו תאוריה לרכב, אלא לעבור בהצלחה ולהבין את מה שאתם רואים ועושים ולזכור כמה שיותר חומר.

אתם רוצים להישמע רציניים ומקצועיים מול לקוחות, תאמינו לנו.

כן! יש לנו קורס ברמה מאוד גבוהה שימשיך את האיכות של הקורס הנוכחי. הקורס נקרא “לעשות עסקים ויזמות בנדל”ן” והוא הקורס המתקדם בישראל ללימודי תיווך ויזמות נדל”ן. בקורס יש גם מקטע משכנתאות ומיסוי מורחב, שיווק ברשתות החברתיות, יצירת תוכן בנדל”ן, יחסי ציבור ופרסום ועוד… לאלה מכם שרוצים ממש לעסוק בתחום ולהצליח בזה. לאחר שתסיימו את הקורס הזה שלחו לנו הודעה ומשם נתקדם.

3 סיבות טובות ונוספות לבחור בנו

בחינות תרגול הן דרך מצוינת להכיר את הפורמט והתוכן של מבחן התיווך, במערכת המבחנים הדיגיטלית שלנו יש מבחנים אמיתיים מ – ה20 שנים האחרונות. מבחני התרגול שלנו נועדו להיות מאתגרים ולדמות סביבת מבחן אמיתית, והם מגיעים עם הסברי תשובות מפורטים בווידאו שיעזרו לכם להבין היכן טעיתם. תתפלאו לגלות כמה בטוחים יותר תרגישו ברגע שתיצמדו לשיטה שלנו.

הרצאות הווידאו שלנו מרתקות, אינפורמטיביות ונועדו לעזור לכם להבין את החומר בצורה מעניינת ומלמדת. הקפידו לצפות בכל הסרטונים ולרשום הערות תוך כדי. תופתעו עד כמה קל יותר לזכור את החומר כאשר ראיתם אותו מוסבר בצורה שנראית לכם הגיונית.

חומרי הקורס שלנו תוכננו בקפידה כדי לכסות את כל החומר שתצטרכו לדעת לקראת הבחינה. הקפידו להשתמש בכל החומרים שתקבלו ואל תדלגו על אף פרק או נושא. הגישה המקיפה שלנו תעניק לכם את הידע והביטחון הדרושים לכם כדי להצליח בניסיון הראשון שלכם כשאתם ניגשים למבחן האמתי של רשם המתווכים.

טעימה מהסילבוס

01

חומרי הלימוד

כל החומרים המקיפים והעדכניים ביותר ישירות ממשרד המשפטים. - כולל מערכת שאלונים ובחינות חכמה ובלעדית שפיתחנו בשביל שתוכלו לתרגל בחינות אמיתיות עם טיימר.

02

פיצוח שיטת המבחן

איך בנוי המבחן ברמה הלוגית? מפצחים את מבנה המבחנים בשביל שתבינו ברמה ההגיונית איך בנויים המבחנים, כך שלא משנה באיזה מבחן תתקלו, תעברו בהצלחה

03

חשיבת ערך המוסף

בונוסים שווים במיוחד שיהפכו אתכם ליועצי ויועצות נדל"ן מבוקשים. מעבר לקורס המאוד מושקע שקשור נטו במבחן, אתם תקבלו בונוסים שווים שיהפכו אתכם למקצועיים ומתקדמים

04

מה לא לעשות

מהם הדברים שיכולים לפסול לכם את המבחן לגמרי?

05

מתקתקים את זה

איך להתמצא מהר בזמן המבחן ולהימנע מבזבוזי זמן?

06

השיטות החזקות

שיטות וגישות שונות וסופר אפקטיביות ללימוד המבחן

מי זה בן סולומון?

מייסד רשת ברוקר נדל"ן וקליקת הנדל"ן, מומחה לשיווק והשקעות נדל"ן, מחברם של מספר ספרים בתחום הנדל"ן שהפכו לסיפור הצלחה.

בן סולומון הוא יזם, איש עסקים וסופר מצליח, בעל רזומה עשיר בתחומי הנדל”ן והטכנולוגיה. הוא החל את דרכו בעולם הנדל”ן לפני כ-13שנים וכיום הוא אחד המשפיעים בתחום.

לאורך השנים בן הוביל פרויקטים בהיקפים נרחבים של מאות מיליוני שקלים. בשנת 2016 בן ייסד את רשת ברוקר נדל”ן ובשנת 2022 יזם את “קליקת הנדל”ן” מועדון צרכנות הנדל”ן הגדול בישראל, ביחד עם בר נעמני ושי בדיחי מקימי “ידע שווה כסף”, קהילת הפיננסים הגדולה בישראל.

בן מכר אלפי ספרים בתחום הנדל”ן.

בונוסים

חשוב לנו להעניק לכם כלים חשובים בדרך להפוך ליועצי ויועצות נדל”ן איכותיים, אז חוץ מקורס איכותי וברמה הגבוהה ביותר, אתם קבלו כלים נוספים בעלות של אלפי שקלים ללא עלויות נוספות…כי חשוב לנו שתצאו עם משהו מעבר למבחן.

חידוש מיתוג בן סולומון מבחן המתווכים [Recovered]

בינה מלאכותית בנדל"ן AIׁ

כלים טכנולוגיים מדהימים שיעזרו לכם לתת יותר ללקוחות שלכם בנדל"ן, כלים שישפרו לכם את העבודה בצורה משמעותית. אתם אפילו תלמדו איך ללמוד למבחן בעזרת CHAT GPT (בינה מלאכותית - AI)

קורס יסודות בניית אתר אינטרנט

לא תאמינו כמה זה פשוט לבנות לעצמכם אתר מושך ואיכותי בעצמכם ובקלות. אחרי ההדרכה אתם תקבלו כלים לבניית אתר אינטרנט נדל"ני מרשים בכוחות עצמכם מבלי להוציא אלפי שקלים. את ההדרכה מעביר מומחה לבניית אתרים.

מחשבונים מתקדמים בנדל"ן

פינקנו אתכם בחבילת מחשבונים ואקסלים סופר איכותיים בנדל"ן שיתנו לכם יתרון תחרותי מטורף על המתחרים וערך מוסף עצום ללקוחות שלכם, תתכוננו לקבל מחמאות ולעשות יותר עסקאות.

ניהול זמן דיגיטלי בעסקים

מיני סדנה ממוקדת על תוכנה מדהימה לניהול זמן ומשימות, כך תדעו לנצל כל רגע ביום שלכם ולנהל את הזמן שלכם בצורה יעילה, בשביל להכניס יותר כסף ולהוציא פחות אנרגיה ולשרוף זמן.

קורס יסודות העיצוב - תקשורת חזותית

למדו לעצב לעצמכם מודעות מושכות ואיכותיות בנדל"ן ביניהם: מודעת "נמכר" לרשתות החברתיות מודעות "בתים פתוחים", מודעות בולטות ואלמנטים מושלמים, מודעות של "לקוחות ממליצים" ועוד. זה יחסוך לכם אלפי שקלים ויבליט אתכם מעל המתחרים.

תוכן שיושב פיקס

אחרי ההדרכה שלנו כבר לא תצטרכו להתאים את התוכן שלכם מחדש כל פעם. ההדרכה שלנו תסגור לכם את הפינה והתוכן שלכם יראה מצויין בכל סמארטפון מחשב או טבלט.

ויש הפתעות ובונוסים נוספים שתיחשפו אליהם בקורס…

חבילת בונוסים בשווי של 2,890 ש”ח. 

מודעה - מבחן התיווך בקלות - ההשקעה בקורס התיווך

עברתם את מבחן התיווך בהצלחה ורוצים להתחיל לעבוד בנדל"ן ולצבור ניסיון? דברו איתנו ונעזור במציאת משרד תיווך איכותי שתוכלו לעבוד בו בעיר המועדפת עליכם:

למה לחכות? הירשמו עכשיו והשיקו את הקריירה הנדל”נית שלכם כבר עכשיו
או חזקו את הקריירה הנוכחית שלכם עם עבודה בפוטנציאל רווח גבוה במשרה חלקית
בזמן ובמקום שנוח לכם.
להחזיק רישיון תיווך רשמי זה תמיד מוסיף לרזומה, בטח שהדרך להגיע לרישיון עם הקורס שלנו
היא הרבה יותר נעימה, מועילה ואפקטיבית.

אנו בטוחים שהקורס שלנו הוא הדרך הטובה ביותר לעבור את מבחן התיווך הרשמי ולהשיק את הקריירה שלכם בענף הנדל”ן
ולכן אנו גם מוכנים להתחייב לכך שאם עשיתם את כל מה שביקשנו לפי כתב האחריות ולא עברתם את מבחן התיווך,
תוכלו לדרוש את כספכם וניפרד כידידים טובים. 

אל תחכו ואל תדחו עוד את ההצלחה שלכם כדי להתחיל את המסע שלכם לקראת קריירה מצליחה בתחום הנדל”ן. הירשמו לקורס שלנו עוד היום ועשו את הצעד הראשון לקראת עבודה עם פוטנציאל רווח מאוד מאוד גבוה, של חמש ספרות בחודש או יותר.

חומרי הקורס המקיפים שלנו, המדריכים המנוסים, אפשרויות הלימוד הגמישות, אחוזי המעבר הגבוהים, זה כל מה שאתם צריכים כדי לעבור את מבחן התיווך בצורה קלילה וללמוד על הדרך כלים חשובים וחזקים שיבדלו אתכם מכל השאר…

אחריות מלאה לקורס תיווך בקלות - בן סולומון - דסקטופ
error: אזור מורשה רשת ברוקר

מחשבון תחשיב רכישה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון הון עצמי

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון משכנתא

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון תשואה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

מחשבון מס רכישה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן

הברוקר עדיין לא חידש את רשיונו...

בודק נתונים...

ברוקר מאומת - בטוח לעשות עסקה!