נדל"ן עוטף דרום

מה יהיה עם הנדל”ן בעוטף דרום ואיך הערים הקטנות בעוטף שואבות תושבים מהערים הגדולות?

תוכן עניינים

הנדל”ן בעוטף דרום – יקח קצת זמן(מאמין שסביב 90 יום), אך המציאות החדשה תאיר פנים לאזור. מדינת ישראל בעל כורחה יצאה למבצע שהבינה (סוף סוף ובאיחור של שני עשורים), שהמציאות ברצועת עזה חייבת להשתנות.

מציאות משתנה זה אפס טילים וכוח צבאי כפול ומכופל על הגבולות עם תנועה חופשית בתוך הרצועה כאשר היא מפורזת לחלוטין. לא נזלזל עוד באויב, לפחות לא בשני העשורים הקרובים.

במאורעות תרפ”ט נרצחו 133 יהודים וזה אחד האירועים הכי זכורים בהיסטוריה היהודית, דמיינו איך ננציח את שואת העוטף, בגלל ההיקף וההלם משואת העוטף, מדינת ישראל כולה מימין ומשמאל נלחמת לשנות את המציאות, לא עוד סבבים בלתי נגמרים – להכריע, והכרעה ברמה הנדל”נית היא ערך שניתן לתרגם כלכלית.

היסטורית – בטווח של שני עשורים יש אירועים ביטחוניים דרמטיים בגבולותינו. ב-23 שנים האחרונות, התנתקות+יצאנו מלבנון. בדרום – החמאס הפך מפלנגה לצבא ולגוף פוליטי חזק שיש לו סניפים בכל מיני מוקדים בעולם.

נדל"ן עוטף דרום I עוטף עזה I השקעה בדרום

השינוי שכולנו בירכנו עליו ובעיקר תושבי העוטף:

לא יהיו טילים לעוטף, בטונדות יהיו זיכרון נשכח וזה ישפיע על מחירי הנדל”ן באזור. אממ, אם לא יהיו טילים, האם עדיין ינתנו הטבות מס גדולות? זו גם החלטה שיכולה להשפיע.

אופקים ושדרות משגשגות בשנים האחרונות בזכות ההטבות מס. ברמת מחירי הדירות אופקים השוותה עצמה לב”ש, היתרון היחידי – הטבות מס באופקים וזה נתון ששאב תושבים מבאר שבע לאופקים, מאשדוד או אשקלון לשדרות.

22 שנות מטווח:

משנת 2001 העוטף חוטף טילים. רק במלחמה הזו הבנו שגם המרכז הוא העוטף החדש ולכן גם הביקוש לממ”דים בהתאם, התושבים במרכז הפנימו שהמצב הביטחוני נוראי ושזה לא “עוד סבב”, הרבה יותר אזעקות במרכז הארץ.

תשאלו את תושבי ראשון לציון שהפכו במלחמה זו לאשקלון של המרכז.

מרגש לדעת שלא יהיו טילים וצה”ל יתן ביטחון לתושבים בדרום, הביטחון יזלוג גם למרכז כמובן. בצפון זה סרט אחר, אכתוב מאמר נפרד.

בשורה התחתונה: עוטף דרום יהיה אחד האזורים המבוקשים, הצבא יהיה מורגש באזור ויתן ביטחון, כמות השוטרים שנראה תגדל, תחשבו מה זה לומר אחרי המלחמה “אני גר בעוטף עזה”, קרנו תעלה הרבה מעבר למה שהייתה וגם המחירים יהיו בהתאם.

לדעתי, מחירי בתי קרקע יזנקו, המרחבים שיש בעוטף אלה לא מרחבים שאפשר למצוא בכל מקום ועל מרחבים וטבע אנשים מוכנים לשלם וחוץ מזה שיש בזה משהו ציוני עמוק שמוסיף נקודות לריגוש.

האם להשקיע באזור הדרום?

כל השקעה נבחנת לגופה, אך אין ספק שנפתחתה הזדמנות. בתקופה זו ככל הנראה יהיו “חילופי ידיים”, אנשים שמתקשים לשלם משכנתאות וכו שיצאו לשכירות, קבלנים מסוימים שיתקשו למכור ואם הם ממונפים יתר על המידה הם ככל הנראה יקדמו עסקאות בתנאים משופרים. 

אתם רוצים להשקיע בדרום בסכומים נמוכים יחסית(מתחת למיליון ש”ח)? שלחו לנו הודעה ונשלח לכם ספר “השקעות נדל”ן בדרום” בשווי של 179 ש”ח ללא עלות באהבה, למדו וחזרו אלינו כשתרצו להתקדם:) (המבצע עד 23/11/23).

* רק עלות משלוח/איסוף בחינם. מוגבל ל – 10.

עוטף עזה I עוטף דרום I להשקיע בעוטף עזה I להשקיע בעוטף דרום

האם המחירים ירדו או יעלו?

בטווח הקצר לדעתי המחירים יצטננו באזורים היקרים יותר, השפעת הריבית הגבוהה תמשך. באזור הדרום אני לא צופה עליה גדולה בטווח הקצר, המחירים יהיו יציבים עם עליה קלה. התחלנו לשווק בחודש האחרון כרגיל וממה שאנחנו רואים ברמת הנתונים וכמות הבקשות – הביקושים יציבים ויש תנועה גדולה יותר של משפרי הדיור.

מסכימים? שתפו אותנו בתובנות במייל או איך שנוח לכם.

מעוניינים להשקיע בנדל”ן בדרום? דברו איתנו, אנחנו עושים זאת באהבה כבר 12 שנים ברציפות, עם עסקאות בהיקף של מאות מליוני שקלים. בהצלחה לכולם.ן

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ החמישית שלנו עם אלפי חברות וחברים והתעדכנו בחדשות נדל”ן מעניינות ועסקאות בלעדיות לחברי הקבוצות שלנו מכל הארץ.

המשיכו לעקוב, תמיד מעניין כאן.

רוצים לקבל מידע מעניין על נדל”ן ששווה הרבה כסף?

הצטרפו לעשרות אלפי חברות וחברים שנחשפים למגזין שלנו, הירשמו עכשיו:

השאירו פרטים מלאים:

תגיות:
אולי גם אלו יעניינו אותך...

רוצים לקבל מידע מעניין על נדל”ן ששווה הרבה כסף?

הצטרפו לעשרות אלפי חברות וחברים שנחשפים למגזין שלנו, הירשמו עכשיו:

עלו לאחרונה…

צפו בכל המאמרים שעלו ממש לאחרונה

עסקאות נדל"ן - סיכום שנת 2023 - דירות חדשות ודירות יד שנייה I רשת ברוקר נדל"ן

עסקאות נדל”ן – סיכום שנת 2023 – דירות חדשות ודירות יד שנייה I רשת ברוקר נדל”ן

מדד תשומות הבנייה מה היה השינוי בחודש ינואר 2024

מדד תשומות הבנייה – מה היה השינוי בחודש ינואר 2024? רשת ברוקר נדל”ן

מדד מחירי הדירות מה היה השינוי בין נובמבר לדצמבר 2023

מדד מחירי הדירות – מה היה השינוי בין נובמבר לדצמבר 2023? רשת ברוקר נדל”ן

סקירת ענף הנדל"ן למגורים - רבעון שלישי של 2023 I רשת ברוקר נדל"ן

סקירת ענף הנדל”ן למגורים – רבעון שלישי של 2023 I רשת ברוקר נדל”ן

"דירה ב-800 אלף שקל": האם "תוכנית הנדל"ן של ישראל" תצליח להוזיל את מחירי הדיור?

“דירה ב-800 אלף שקל”: האם “תוכנית הנדל”ן של ישראל” תצליח להוזיל את מחירי הדיור?

עסקאות נדל"ן דירות חדשות ספטמבר נובמבר 2023

עסקאות נדל”ן – דירות חדשות – ספטמבר-נובמבר 2023 I רשת ברוקר נדל”ן

כתבות נוספות שגולשים אהבו...
error: אזור מורשה רשת ברוקר

מחשבון תחשיב רכישה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן