אגם דימונה

למה לקנות נדל”ן בדימונה?

תוכן עניינים

אתחיל ואומר שדימונה היא טובה להשקעה לאנשים שמחפשים תשואה שדופקת, תשואה פירותית, לא לאנשים שמחפשים השבחה (באופן גס, תמיד יש יוצא מן הכלל, והאתגר הגדול כמשקיעים זה להיות יוצאי דופן). 

במחיר של “דירה שבורה” בבאר שבע אפשר להשיג נכסים טובים בדימונה

למה להשקיע בנדל”ן בדימונה? דימונה היא אלטרנטיבה טובה למשקיעים שחשבו לדוגמה על באר שבע, אך אין להם תקציב לקנות שם. אחד מהיתרונות של נדל”ן בדימונה הוא שבמחיר של “דירות שבורות” בבאר שבע, אפשרי להשיג דירות להשקעה בדימונה עם שכירויות יפות ויציבות וביקוש ער לדירה. במידה שעבדתם נכון ועשיתם את השינויים הנדרשים בדירה להשקעה שרכשתם תוכלו גם לצאת עם רווחים מהעסקה. 

לדוגמה: שכירות יכולה להיות בין 3,200 -4,300 ש”ח בממוצע לדירות 4-5 חדרים עם ממ”ד, מרפסת ומעלית באזורי ביקוש. דירות 4-5 חדרים יד 2 כאלו נעות בין 800 ל 900 אלף שקלים, בשכונת ממשית בדימונה לדוגמא יש דירות כאלו. בשכונת השחר החדשה בדימונה יש מגוון קבלנים ויזמים שמציעים דירות 4 חדרים חדשות בפחות ממיליון שקלים. דירת 4 חדרים חדשה מקבלן באחד מהפרוייקטים בשכונת השחר מוצעת למכירה ב 935,000 ש”ח, גודלה 111 מ”ר, 12 מ”ר מרפסת עם חנייה בטאבו.

להשקעות נדל”ן בדימונה יש יתרונות וחסרונות, יכול להיות שתתפתו לקנות דירות להשקעה זולות יותר בדימונה, אתם יודעים דירות יד 2 ב 250,000 – 300,000 ש”ח. צריך לזכור שאמנם יש מציאות בכל עיר ובכל שוק ואפשר למצוא נכסים “מתחת למחיר השוק”, אך אזורים בעייתים יותר לרוב ימשכו שוכרים בעייתים יותר. “אין לי שיקים, אביא את דוד שלי לחתום”, “אתן לך בכל ראשון לחודש דרך הדואר” ועוד מאות קומבינציות. אם קונים בדימונה, תקנו משהו טוב, כי להיתקע שם זה להיתקע עד הסוף. זה להיתקע גם בהשכרה, וגם במכירה כאשר תרצו לממש ולצאת מהעסקה.

כדי להבין למה לקנות נדל”ן בדימונה בתור משקיעים ומהם היתרונות של נדל”ן בדימונה, יש אוכלוסייה שחשוב מאוד שתכירו אותה והם השוכרים שלכם. אז למה השוכרים שלכם בוחרים לגור בדימונה? הנה כמה סיבות טובות לכך.

יתרונות של נדל"ן בדימונה - מהן הסיבות שמושכות אנשים לגור בדימונה?
יתרונות של נדל”ן בדימונה – מהן הסיבות שמושכות אנשים לגור בדימונה?

נדל”ן בדימונה – מהן הסיבות המרכזיות שמושכות אנשים לגור בדימונה?

פטור ממס הכנסה – אחד היתרונות הגדולים של דימונה היא שמי שבוחר לעבור לגור בה פטור ממס הכנסה עד הכנסה שנתית של 196,080 שקלים. משפחה שבוחרת לעבור לדימונה יכולה לחסוך עשרות אלפי שקלים בשנה רק על מס הכנסה, סופר משמעותי. 

סבסוד של גני עירייה – נניח והשוכרים שלכם הם משפחה צעירה עם ילדים שכבר צריכים ללכת לגן, המשפחה הזאת תחסוך בממוצע עשרות אלפי שקלים בשנה בזכות הסבסוד של הגנים.

חינוך ברמה גבוהה – דימונה שמה את החינוך כאחד הדגלים שלה בעיר ומשקיעה הלכה למעשה תקציבים גבוהים מאוד בכל תלמיד (כ 26,000 ש”ח), תשומת הלב וההשקעה בכל תלמיד יכולות לקסום למשפחות שמחפשות חינוך ברמה גבוהה עבור ילדיהם. 

אוכלוסייה חזקה ומבוססת – בדימונה גרים אנשי קבע, עובדים בקמ”ג (הקריה למחקר גרעיני) ובמפעלים הגדולים הסמוכים. ההכנסה של עובדים אלו יכולה לנוע בין 20,000 – 40,000 ש”ח ואף יותר. חלקם אומנם גרים בבתים משלהם, אך במידה שהם בוחרים לגור בשכירות באזורים בהם אתם קונים יכול להיות לכם שקט וידיעה שיש לכם שוכרים חזקים שכל חודש השכירות מהם דופקת. 

המדינה השקיעה מיליארדים בעיר – בשנת 2017 חתמה דימונה על הסכם הגג במסגרתו יועברו 5.5 מיליארד שקלים לעיר תמורת בנייה של 30,000 יחידות דיור. במידה שדימונה תעמוד ביעד השיווק, תקים שכונות חדשות, תפתח את התשתיות והביקושים לעיר יעלו משמעותית, זו יכולה להיות הזדמנות גדולה למשקיעים שקנו בזמן. 

השקעה ענפה בתשתיות תחבורתיות – בימים אלו נבנה מסוף תעבורתי חדש עם תחבורה נגישה, רכבת שתגיע לתל אביב 50 דק’ יותר מהר מהיום (כרגע זה לוקח בערך שעתיים), תחנת מוניות ומיקום נוח יותר בכניסה לעיר ליד קניון פרץ סנטר. הקמת המסוף תקל על הנגישות לעיר, תוכל לייצר מקומות עבודה נוספים ועשוייה למשוך תושבים נוספים לעיר. 

נדל"ן בדימונה - מהן הסיבות המרכזיות שמושכות אנשים לגור בדימונה
נדלן בדימונה – מהן הסיבות המרכזיות שמושכות אנשים לגור בדימונה

למה להשקיע בדימונה?
למה להשקיע בדימונה?

שורה תחתונה, אפשר למצוא עסקאות טובות בדימונה?

בהחלט אפשרי לעשות השקעת נדל”ן מצויינת בדימונה ולמצוא אחלה דירות להשקעה ועסקאות. כדי לאתר דירות להשקעה בדימונה חייבים להכיר את השטח, לבד או בעזרת ליווי השקעות בדימונה ממומחים שמכירים את השטח כמו את כף היד שלהם. אם יש לכם זמן, (כחודשיים בערך), למדו את העיר היטב, את העוגנים שלה, המקומות החמים שלה ומאיפה לברוח כמו מאש.

רוצים לדעת הרבה יותר על הדרום ודימונה? רכשו את הספר שלנו “השקעות נדל”ן בדרום” וגלו מידע ששווה לכם מאות אלפי שקלים. *לחצו כאן למעבר לחנות*

רוצים לקבל מידע מעניין על נדל”ן ששווה הרבה כסף?

הצטרפו לעשרות אלפי חברות וחברים שנחשפים למגזין שלנו, הירשמו עכשיו:

השאירו פרטים מלאים:

תגיות:
אולי גם אלו יעניינו אותך...

רוצים לקבל מידע מעניין על נדל”ן ששווה הרבה כסף?

הצטרפו לעשרות אלפי חברות וחברים שנחשפים למגזין שלנו, הירשמו עכשיו:

עלו לאחרונה…

צפו בכל המאמרים שעלו ממש לאחרונה

עסקאות נדל"ן - סיכום שנת 2023 - דירות חדשות ודירות יד שנייה I רשת ברוקר נדל"ן

עסקאות נדל”ן – סיכום שנת 2023 – דירות חדשות ודירות יד שנייה I רשת ברוקר נדל”ן

מדד תשומות הבנייה מה היה השינוי בחודש ינואר 2024

מדד תשומות הבנייה – מה היה השינוי בחודש ינואר 2024? רשת ברוקר נדל”ן

מדד מחירי הדירות מה היה השינוי בין נובמבר לדצמבר 2023

מדד מחירי הדירות – מה היה השינוי בין נובמבר לדצמבר 2023? רשת ברוקר נדל”ן

סקירת ענף הנדל"ן למגורים - רבעון שלישי של 2023 I רשת ברוקר נדל"ן

סקירת ענף הנדל”ן למגורים – רבעון שלישי של 2023 I רשת ברוקר נדל”ן

"דירה ב-800 אלף שקל": האם "תוכנית הנדל"ן של ישראל" תצליח להוזיל את מחירי הדיור?

“דירה ב-800 אלף שקל”: האם “תוכנית הנדל”ן של ישראל” תצליח להוזיל את מחירי הדיור?

עסקאות נדל"ן דירות חדשות ספטמבר נובמבר 2023

עסקאות נדל”ן – דירות חדשות – ספטמבר-נובמבר 2023 I רשת ברוקר נדל”ן

כתבות נוספות שגולשים אהבו...
error: אזור מורשה רשת ברוקר

מחשבון תחשיב רכישה

לוגו רשת ברוקר נדל"ן